reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
Witajcie kochane dziewczynki, ja wczoraj miałam wizytę w klinice, bałam sie ze dostanę okres i nie będę wiedziała czy moge zacząć stymulację bo święta a pozniej niedziela...
No i wyszło tyle, ze następny, styczniowy cykl nie będzie iui bo badania mam nie ważne ( wymazy) i muszę cykl na to poświecić ... wiec u mnie jak zwykle pod gorke.... a jaka wigilia taki cały rok wiec aż strach sie bać🤷‍♀️
 
Witajcie kochane dziewczynki, ja wczoraj miałam wizytę w klinice, bałam sie ze dostanę okres i nie będę wiedziała czy moge zacząć stymulację bo święta a pozniej niedziela...
No i wyszło tyle, ze następny, styczniowy cykl nie będzie iui bo badania mam nie ważne ( wymazy) i muszę cykl na to poświecić ... wiec u mnie jak zwykle pod gorke.... a jaka wigilia taki cały rok wiec aż strach sie bać🤷‍♀️
A ja nawet nie muszę się testować, zaczynam się czuć na okres (i to 7 dni przed teeminem - czyli szybko), u mnie nawet 5 pęcherzyków nie dało rady
 
A ja nawet nie muszę się testować, zaczynam się czuć na okres (i to 7 dni przed teeminem - czyli szybko), u mnie nawet 5 pęcherzyków nie dało rady
Często objawy miesiączki i ciąży są podobne.
Ja dzień przed zrobieniem testu po in vitro płakałam, że się nie udało, bo zaczął mnie dość mocno boleć brzuch na okres..
 
Część dziewczyny, ja również 2dc, ten miesiąc odpada u mnie ze staraniami AID, od stycznia zaczynam nową pracę, niestety ciężko teraz będzie miał pogodzić ja z wizytami, więc chyba zawieszamy starania... Szkoda tylko ze tyle już w to zainwestowlismy, ale cóż, takie życie. Miłego dnia 🥰
 
Piękna niunia :) od razu Ci powiem ze jak pappa wyjdzie Ci nieprawidłowo to się nie nakrecaj bo dużo dziewczyn tak ma a z dzieckiem wszystko w porządku. A najlepiej jak masz pieniążki ok 2400zł zrob genetyczne z krwi. Pewne w 100% wiec nie ma niepotrzebnego stresu. No i poznałabyś płeć :)
 
Jeśli u mnie prenatalne wyjdą ok to zrobię pappa i myślę że też będą ok nad genetycznymi się nie zastanawiałam bo niewiem czy chce się nimi stresować narazie staram się myśleć pozytywnie i wierzę że będzie wszystko ok a dzidzia będzie zdrowa[emoji846]
Piękna niunia :) od razu Ci powiem ze jak pappa wyjdzie Ci nieprawidłowo to się nie nakrecaj bo dużo dziewczyn tak ma a z dzieckiem wszystko w porządku. A najlepiej jak masz pieniążki ok 2400zł zrob genetyczne z krwi. Pewne w 100% wiec nie ma niepotrzebnego stresu. No i poznałabyś płeć :)
 
reklama
Do góry