reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Hej dziewczynki ja już po wizycie[emoji4] miałam zle przeczucia co do mojej niuni ale się nie sprawdziły.
Moja kruszynka ma już prawie 4cm pięknie jej bije serduszko i prawdopodobnie to będzie dziewczynka[emoji7] bardzo się cieszę że jest wszystko dobrze. Prenatalne mam 7.01 i test pappa 8.01 już nie mogę się doczekać[emoji846][emoji6]

A wam moje kochane życzę spokojnych i przede wszystkim zdrowych świąt żeby każda z was w nowy rok weszła pełna nadzieji i żeby każda zobaczyła upragnioną różowa pupcie[emoji3590][emoji319][emoji8][emoji256][emoji188][emoji3590]
Tak czułam że będzie dziewczynka u Ciebie 😇
 
reklama
Która?
Mogę wiedzieć jakie macie problemy zdrowotne i ogólnie coś wiecej?
Na dniach muszę podjąć decyzję czy próbujemy inseminacji czy od razu in vitro..
Za pierwszym podejściem. U nas problemy natury męskiej, moje badania ok.
Co do skuteczności inseminacji... Trochę to podobnie jak do stosunku myślę...nie każdy w dni płodne bez zabezpieczenia u zdrowych par kończy się ciąża... Tak naprawdę nam wszystkim wystarczy jedna komórka, jeden plemnik i szczęście :)
 
Za pierwszym podejściem. U nas problemy natury męskiej, moje badania ok.
Co do skuteczności inseminacji... Trochę to podobnie jak do stosunku myślę...nie każdy w dni płodne bez zabezpieczenia u zdrowych par kończy się ciąża... Tak naprawdę nam wszystkim wystarczy jedna komórka, jeden plemnik i szczęście :)
A jak długo staraliście się przed inseminacją?
To u mojego męża nasienie ok.. On ogólnie zdrowy.
Ja mam pcos i niedoczynność tarczycy.
Ciążę naturalne też już mam za sobą i sama już nie wiem :(
 
Dziewczyny,
Czy wy wszystkie jesteście po zastrzykach ? Ja przy pierwszej IUI dostałam, a przy drugiej nie było to brane pod uwagę 🤔, jestem po stymulacji clomidem, ale chyba jako jedyba tutaj nie miałam zastrzyku.
Ja miałam 1 stymulację letrozolem, 1 zastrzyk z ovitrelle i 1 inseminacje...🤷‍♀️Nieudana 🥺
 
reklama
Do góry