reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Ja też wczoraj miałam sen że poroniłam aż się obudziłam i odrazu sobie powiedziałam że to tylko sen. A później mi się śniło że moja teściowa się opiekowała moim dzieckiem to była dziewczynka i była taka strasznie otyła. A po transferze mi się śniło że zadzwonili do mnie z kliniki że jest 9dpt i że oni sami zrobili badanie z krwi bez mojej krwi i że beta wyszła 0 i że się nie udało. Dziwne te sny[emoji849]
Co do braku odczuć ciążowych to faktycznie jest normalne łącznie z dziwnymi snami. Po 2 becie miałam sen ze poroniłam ;/;/... te sny to dopiero początek niestety.
 
Ja też wczoraj miałam sen że poroniłam aż się obudziłam i odrazu sobie powiedziałam że to tylko sen. A później mi się śniło że moja teściowa się opiekowała moim dzieckiem to była dziewczynka i była taka strasznie otyła. A po transferze mi się śniło że zadzwonili do mnie z kliniki że jest 9dpt i że oni sami zrobili badanie z krwi bez mojej krwi i że beta wyszła 0 i że się nie udało. Dziwne te sny[emoji849]
Stres wychodzi niestety. Mi dopiero teraz odpuściło. Do 12 tygodnia nikomu nie mówiliśmy o ciazy bo bałam się wad genetycznych. Do 22 milam panikę ze poronię (wody odejdą, skurcze). I cały ten czas dziwny smutek i obawy. Mysle ze nasze ciąże po niepłodności okropnie obciążają psychikę. Stres, strach- wizyta. Mąż bardzo mnie wspierał i dlatego nie oszalałam. Często wyobrażałam sobie ze przytulam małego bobasa z czarna czupryna i to trochę pomagało. ;D
 
Ja też wczoraj miałam sen że poroniłam aż się obudziłam i odrazu sobie powiedziałam że to tylko sen. A później mi się śniło że moja teściowa się opiekowała moim dzieckiem to była dziewczynka i była taka strasznie otyła. A po transferze mi się śniło że zadzwonili do mnie z kliniki że jest 9dpt i że oni sami zrobili badanie z krwi bez mojej krwi i że beta wyszła 0 i że się nie udało. Dziwne te sny[emoji849]
To jest właśnie tajemnica podświadomości 😕 wszystko jest w porządku ale człowiek gdzieś bardzo głęboko z tyłu głowy ma tą myśl że w końcu coś się musi spieprz....yc bo przecież nie może być cały czas tak dobrze. Nawet chwili spokoju podczas snu 😔 ale wierzę że jak dzidzki się urodzą to te wszystkie złe sny odejdą 🤗
 
reklama
Do góry