reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Poprostu dolegliwości mi trochę ustały niepowtarzalam bety 3 raz i poprostu chciałam się upewnić że nadal ciąża jest[emoji4] a do wizyty mam jeszcze tydzień więc troszkę się stresuje[emoji51]
Widzę, że szalejesz jak ja :) ja zrobiłam wczoraj, po południu i do tego bardzo dużo piłam. No ale kreseczka ciemniejsza niż w 11dpt. Ja myślę że do mnie dojdzie dopiero jak będę czuć ruchy :)
 
reklama
Hej kochane jak tam wasze samopoczucia w czwartkowy poranek? Bo u mnie dobrze wyspana pełna energii ale niestety głupoty mi się w nocy śniły i rano musiałam zrobić test czy napewno wszystko jest w porządku i chyba jest[emoji6] kreska ciemnieje więc wszystko jest na dobrej drodze.Zobacz załącznik 1200350
Piękne te kreseczki 😍 ja dzisiaj byłam na badaniach przed kolejną wizytą i już się nie mogę doczekać aż znowu zobaczę naszego skarbka :)
 
Wiem co czujesz, skoro testy mi nadal wychodzą a wg OM tj 5 tydzien i 5 dzien to juz raczej nie okaże się ciąża biochemiczna, czego się strasznie bałam. Boje się tez ze może się okazać pozamaciczna. No ale trzeba być dobrej myśli. Ja mam usg dopiero 27go listopada. Do tego czasu bede robić testy :D
Poprostu dolegliwości mi trochę ustały niepowtarzalam bety 3 raz i poprostu chciałam się upewnić że nadal ciąża jest[emoji4] a do wizyty mam jeszcze tydzień więc troszkę się stresuje[emoji51]
 
Wiem co czujesz, skoro testy mi nadal wychodzą a wg OM tj 5 tydzien i 5 dzien to juz raczej nie okaże się ciąża biochemiczna, czego się strasznie bałam. Boje się tez ze może się okazać pozamaciczna. No ale trzeba być dobrej myśli. Ja mam usg dopiero 27go listopada. Do tego czasu bede robić testy :D
Dziewczyny nie martwcie się na pewno wszystko jest dobrze, a dolegliwości ciążowe się pojawiają i znikają i tak w kółko, mnie czasem bolą piersi, a są dni gdzie ich nie czuje :)🤷‍♀️
 
Ja mam dziś 5t0d i też mam nadzieję że wszystko będzie dobrze u mnie i u ciebie[emoji3590]
Wiem co czujesz, skoro testy mi nadal wychodzą a wg OM tj 5 tydzien i 5 dzien to juz raczej nie okaże się ciąża biochemiczna, czego się strasznie bałam. Boje się tez ze może się okazać pozamaciczna. No ale trzeba być dobrej myśli. Ja mam usg dopiero 27go listopada. Do tego czasu bede robić testy :D
 
reklama
Do góry