reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
Dokładnie. Czyli jeżeli w środę beta będzie negatywna to na spokojnie mogę w czwartek juz go odstawić?


Tak, dokładnie takie miałam zalecenia. Przy negatywnej becie można od razu odstawić przy pozytywnej brać i dzwonić o termin wizyty. Trzymam bardzo mocno kciuki, beta dziś lub jutro powinna wyjść pozytywna jeżeli się udało 🤞🏼🤞🏼🤞🏼🤞🏼
 
Dziewczyny jak tak czytam wasze komentarze to się zastanawiam czy gina nie zmienić. Kurczę 3 inseminacja i żadnego duphastonu ani zastrzyku na pęknięcie. Na dodatek wychodzi na to że 2 inseminacje z 3 były za wcześnie :( Gin się upiera na in vitro mimo, że w moim wieku jakość jajeczek może być średnia, opcji z adopcją zarodka nawet nie zaproponował mimo że robią taki zabieg...już nie wiem co myśleć...dla mnie in vitro to ostateczność, po prostu się tego boję z kilku różnych względów - zdrowotno-finansowych...
 
Dziewczyny jak tak czytam wasze komentarze to się zastanawiam czy gina nie zmienić. Kurczę 3 inseminacja i żadnego duphastonu ani zastrzyku na pęknięcie. Na dodatek wychodzi na to że 2 inseminacje z 3 były za wcześnie :( Gin się upiera na in vitro mimo, że w moim wieku jakość jajeczek może być średnia, opcji z adopcją zarodka nawet nie zaproponował mimo że robią taki zabieg...już nie wiem co myśleć...dla mnie in vitro to ostateczność, po prostu się tego boję z kilku różnych względów - zdrowotno-finansowych...

Zawsze możesz iść do innej kliniki się skonsultować. Ważne, żeby ufać swojemu lekarzowi. U nas 2 iui nieudane, listopad-grudzien pewnie ruszymy z procedura in vitro.
 
Dziewczyny jak tak czytam wasze komentarze to się zastanawiam czy gina nie zmienić. Kurczę 3 inseminacja i żadnego duphastonu ani zastrzyku na pęknięcie. Na dodatek wychodzi na to że 2 inseminacje z 3 były za wcześnie :( Gin się upiera na in vitro mimo, że w moim wieku jakość jajeczek może być średnia, opcji z adopcją zarodka nawet nie zaproponował mimo że robią taki zabieg...już nie wiem co myśleć...dla mnie in vitro to ostateczność, po prostu się tego boję z kilku różnych względów - zdrowotno-finansowych...
Witaj powiem tak miałam 2 iui .
Pierwsza 3 pecherzyki z tego dominujący miał tylko 18mm a endometrium 9mm .
Druga iui 2 pecherzyki i dominujący 20mm endometrium 10mm oczywiście oby dwie nie udane nie dostałam rzadnych leków po rzadnych leków przed i to mnie dziwi tym bardziej że mam aniołka w 9tc. Jeżeli masz możliwość spróbuj u innego lekarza co Ci szkodzi.
 
Wczoraj euforia a dziś... smuteczek;( Brzuch już wogle nie boli, brak jakiego kolwiek śluzu (trochę dziwne przy duphastanie zawsze było dużo) , piersi też prawie nie bolą.. Rano test negatywny. Tylko się zastanawiam co mogło spowodować te wszystkie wcześniejsze objawy bo normalne to raczej nie jest.. lekkie brązowe plamienie może być nie doborem progesterenu ale jeżeli go biorę to chyba można ten powód wykluczyć??
 
Artemida90 Gratulacje ;) Pamietam twoje pierwsze posty jak się udało ;)))
Ojej dziękujemy, No urodził się 25.09 o 5:19 przez Cc, długi męczący poród z komplikacjami Urodził się z Waga 3250g, 49.5cm w 38+5 - poród wywoływany.

A To Wiktorek - pozdrawiamy ciocie 😊
 

Załączniki

  • AB1FCB3A-086A-4D1F-AE88-3CEEB90335C4.jpeg
    AB1FCB3A-086A-4D1F-AE88-3CEEB90335C4.jpeg
    1,1 MB · Wyświetleń: 61
reklama
Do góry