reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Ale wiecie dziewczyny los to naprawdę potrafi płatać figle. Na 1 IUI mocno się nastawialam i później ciężko mi było znieść porażkę. Dlatego teraz do 2 podeszłam na luzie i nie robilam sobie nadzieji bo niby czemu miałaby się udać a teraz mam takie objawy że mam znów nadzieję.... i znów ciężko będzie przyjąć nie powodzenie. .
 
Ale wiecie dziewczyny los to naprawdę potrafi płatać figle. Na 1 IUI mocno się nastawialam i później ciężko mi było znieść porażkę. Dlatego teraz do 2 podeszłam na luzie i nie robilam sobie nadzieji bo niby czemu miałaby się udać a teraz mam takie objawy że mam znów nadzieję.... i znów ciężko będzie przyjąć nie powodzenie. .
To pomyśl sobie dlaczego tym razem miałoby się nie udać 😉 ja jestem po mojej 1 IUI i przed zabiegiem już miałam scenariusz w głowie jak zareagować jak się nie uda, a po zabiegu byłam pełna dobrych myśli aż się sama zdziwiłam. A teraz jak zostały dwa dni do testowania to na samą myśl mi słabo i aż mi się płakać chce z tych emocji... Ale mimo wszystko wierzę że środa będzie dla nas szczęśliwa 🤗 mocno trzymam za Ciebie kciuki. Kurcze, tylu osobom się udaje to nam też musi 😃
 
No ja też robię w 14 dzień po inseminacji. I mam do Ciebie pytanie, ile czekałaś po becie żeby lekarz potwierdził ciążę na usg? Bo nie chce iść za szybko jeśli nie będzie jeszcze nic widać
Bete robiłam 1.07 czyli 14 dni po inseminacji, powtórzyłam 3.07 i 6.07 juz byłam na usg i było widać pęcherzyk 😉
 
Czesc Kochane wiedze ze tu niezle numery w cyklach . Ja narazie naturalnie probuje bo niestety finansów brak :( i mój cykl jest też dziwny dziś 22dc ale od 5 dniu bolą mnie jajniki czuje ciągnięcia ucisk czasem uklucia tak mocne że nie mogę się wyprostować pierwszy raz mam takie objawy bo skrupulatnie opisuje w kalendarzu co się dzieje w danym dniu cyklu i mam porownanie owszem zdarzaly sie cykle z dolegliwosciami jajnikow ale to zawsze było dwa dni i po tym przychodziła wredna @ a teraz 5 dzien oszalec można. Dzwoniłam do przychodni najbliższy wolny termin za 3 tyg masakra no chyba że jak to powiedziała Pielęgniarka okaże się że to ciąża to mam odrazu dzwonić.
 
reklama
Ale wiecie dziewczyny los to naprawdę potrafi płatać figle. Na 1 IUI mocno się nastawialam i później ciężko mi było znieść porażkę. Dlatego teraz do 2 podeszłam na luzie i nie robilam sobie nadzieji bo niby czemu miałaby się udać a teraz mam takie objawy że mam znów nadzieję.... i znów ciężko będzie przyjąć nie powodzenie. .
Póki bierzesz duphaston okres się nie rozkręci, a nie mozesz też go nagle odstawić jakbyś była w ciąży. Najpierw test lub beta i potem odstawiasz dupka.
 
Do góry