reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Ja jeszcze 2 cykle z acofillem i zobaczę co będzie ;/ jak się nie uda utrzymać bety to do immunologa się zapisze i szczepienia. A z okazji urodzin do życzę Ci dziecka ;) . Ktoś pisał ze piersi go bolą i jest przed okresem- u mnie jedyny objaw dodatniej bety to piersi obrzęknięte jak już spada Beta to one stają się normalne ... Mam nadzieje ze uda mi se zaszczepić w tym roku bo ta dodatnia Beta mnie wyniszcza ;/
 
reklama
Pięknych i niezapomnianych chwil w życiu! Zdrowia, radości i miłości każdego dnia! :-) Realizacji pasji i spełniania marzeń! :-D Wszystkiego najlepszego w dniu urodzin 🎈🥂🎁🎂🎉😘😉
 
[emoji8][emoji3590]
Oo Kochana! Wiesz czego Ci życzę - spełnienia marzeń [emoji3590] Ale też dużo spokoju w głowie i w sercu, miłości, szczęścia i zdrowia [emoji512]
[emoji8][emoji3590]
Wszystkiego najpiękniejszego Kochana :-)zdrowia radości spokoju wewnętrznego i spełnienia marzeń [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
[emoji8][emoji3590]
Ja jeszcze 2 cykle z acofillem i zobaczę co będzie ;/ jak się nie uda utrzymać bety to do immunologa się zapisze i szczepienia. A z okazji urodzin do życzę Ci dziecka ;) . Ktoś pisał ze piersi go bolą i jest przed okresem- u mnie jedyny objaw dodatniej bety to piersi obrzęknięte jak już spada Beta to one stają się normalne ... Mam nadzieje ze uda mi se zaszczepić w tym roku bo ta dodatnia Beta mnie wyniszcza ;/
[emoji8][emoji3590]
Pięknych i niezapomnianych chwil w życiu! Zdrowia, radości i miłości każdego dnia! :-) Realizacji pasji i spełniania marzeń! :-D Wszystkiego najlepszego w dniu urodzin [emoji324][emoji1635][emoji320][emoji512][emoji322][emoji8][emoji6]
Dziękuję wam dziewczynki[emoji8][emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji1635][emoji322] nadal czuję się na "19" mimo że mam "32"[emoji1]
 
Zaciskam mocno[emoji110][emoji110][emoji110] żeby było jak najwięcej jajeczek i żeby wszystko się udało.[emoji123][emoji123][emoji3590]
Dziękuję. W piątek na wizycie było aż 14, ale w moim wieku i tak zapladnia się max. 6, więcej nie można. Ale to 6 szans na szczęście 😊

Ja odpoczywam i jest mi narazie dobrze[emoji16] zajmuje się domem ogrodem pieskiem i czasem mężem[emoji1] a tak po cichutku to dziś mam zamiar leżeć i pachnieć bo dziś mam urodziny[emoji12][emoji323]
Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Aby los Ci sprzyjał i przynosił Ci same dobre wiadomości. 😊
 
Dziękuję bardzo[emoji8][emoji3590]
Teraz zapładniają 6 bo takie są przepisy więcej nie można.
Dziękuję. W piątek na wizycie było aż 14, ale w moim wieku i tak zapladnia się max. 6, więcej nie można. Ale to 6 szans na szczęście [emoji4]


Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Aby los Ci sprzyjał i przynosił Ci same dobre wiadomości. [emoji4]
 
Hej, w poniedziałek miała owulacje, w sobotę przed wzięłam zastrzyk z ovitrelle a od wczoraj mam nabrzmiałe i bolące piersi, nigdy tak nie miałam wcześniej, ale zastanawia mnie czy ktoś tak miał że normalnie piersi nie bola a po stymulacji i zastrzyku już tak? Nie chce sobie nic wmawiac, to pewnie przez te wszystkie leki
 
reklama
Hej, w poniedziałek miała owulacje, w sobotę przed wzięłam zastrzyk z ovitrelle a od wczoraj mam nabrzmiałe i bolące piersi, nigdy tak nie miałam wcześniej, ale zastanawia mnie czy ktoś tak miał że normalnie piersi nie bola a po stymulacji i zastrzyku już tak? Nie chce sobie nic wmawiac, to pewnie przez te wszystkie leki
7 dni po owulacji za 3 możesz robić betę;)
 
Do góry