reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Ale macie słodziaki :-) pozazdrościć. Jeszcze czekam na mojego małego przyjaciela.

Byłam u miejscowego ginekologa odebrać cytologie. Zapalenie jak bym cyk cyk... Mam leki. Antybiotyk,czopki i przeciwgrzybicze... mialam w nowym cyklu (ktory lada chwila) brac clo na stymulacje. Chyba nie ma sensu. Jak myslicie?
 
reklama
Ale macie słodziaki :-) pozazdrościć. Jeszcze czekam na mojego małego przyjaciela.

Byłam u miejscowego ginekologa odebrać cytologie. Zapalenie jak bym cyk cyk... Mam leki. Antybiotyk,czopki i przeciwgrzybicze... mialam w nowym cyklu (ktory lada chwila) brac clo na stymulacje. Chyba nie ma sensu. Jak myslicie?
ja bym zrobiła posiew na Bakterie i mykologie przed leczeniem by zobaczyć czy trafiłaś w antybiotyk. Jeśli to cykl przed inseminacja to raczej odpada
 
Lepiej podleczyć zapalenie raz a porządnie i jak będzie w porządku to rozpocząć cykl z clo bo tak to zapalenie może źle wpłynąć na cykl i tylko na darmo przejdziesz stymulację.
Trzymam kciuki za szybkie pojawienie się małego przyjaciela[emoji847][emoji190][emoji252]

Ale macie słodziaki :-) pozazdrościć. Jeszcze czekam na mojego małego przyjaciela.

Byłam u miejscowego ginekologa odebrać cytologie. Zapalenie jak bym cyk cyk... Mam leki. Antybiotyk,czopki i przeciwgrzybicze... mialam w nowym cyklu (ktory lada chwila) brac clo na stymulacje. Chyba nie ma sensu. Jak myslicie?
 
Ale macie słodziaki :-) pozazdrościć. Jeszcze czekam na mojego małego przyjaciela.

Byłam u miejscowego ginekologa odebrać cytologie. Zapalenie jak bym cyk cyk... Mam leki. Antybiotyk,czopki i przeciwgrzybicze... mialam w nowym cyklu (ktory lada chwila) brac clo na stymulacje. Chyba nie ma sensu. Jak myslicie?
A i ja jeszcze miałam leki dla męża przy zapaleniu...
 
Ja miałam problem z nawracającymi infekcjami i dostaliśmy od lekarza lek przeciwgrzybiczy, który ja i mąż bierzemy profilaktycznie przez 2 dni w miesiącu (ja zaraz po @) - od tamtej pory spokój :)
 
Ja miałam problem z nawracającymi infekcjami i dostaliśmy od lekarza lek przeciwgrzybiczy, który ja i mąż bierzemy profilaktycznie przez 2 dni w miesiącu (ja zaraz po @) - od tamtej pory spokój :)
Fajnie że coś pomogło:-) u mnie nie ma takich nawrotow. Pierwszy raz od X lat mam coś w cytologii. Masz na myśli fluconazole?
 
reklama
Ja miałam torbiel endometrialną i nie mam teraz jednego jajnika. Torbiel endometrialna nie tworzy się z innej torbieli tylko jest nią od początku. Niektórzy lekarze potrafią rozpoznać po usg jaka to torbiel. Taka torbiel się nie wchłonie. Czytałam gdzieś że poniżej 4 cm się nie usuwa. Ja miałam 6 cm, podczas laparo okazało się, że miałam ogniska endo również w innych miejscach. Od czasu laparo mam spokój z endometrialną. Tylko teraz np. podczas inseminacji mam mniej pęcherzyków, bo mam jednego jajnika.
No to ci współczuję☹ kurczę boję się że i u mnie też tak moze byc ze jak mnie otworzą to nie uratują mi jajnika A mam jeszcze 5 miesniaków...
 
Do góry