reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Super gratuluję ci z całego serduszka[emoji3590] dajesz nam tu wszystkim wielką nadzieję że nam też się uda[emoji123][emoji4]

Myślałam ze jestem totalnie beznadziejnym przypadkiem a Tu proszę. Dlatego wierze ze Wam dziewczyny tez się uda tylko każda musi zaczekać na swój czas. @kolornadzieji wspierałaś mnie od samego początku kiedy pojawiłam się w tym wątku wiec będę tu ciagle zaglądać w oczekiwaniu na dobra wiadomość od Ciebie ściskam mocno. [emoji10]
 
reklama
Ja dzięki tobie będę czekać i wiem że się doczekam[emoji4] i ty oprócz zaglądania dawaj znać jak maluszek się rozwija i jak ty się czujesz bo to jeszcze bardziej nas będzie motywować do naszych małych cudow[emoji16]

Myślałam ze jestem totalnie beznadziejnym przypadkiem a Tu proszę. Dlatego wierze ze Wam dziewczyny tez się uda tylko każda musi zaczekać na swój czas. @kolornadzieji wspierałaś mnie od samego początku kiedy pojawiłam się w tym wątku wiec będę tu ciagle zaglądać w oczekiwaniu na dobra wiadomość od Ciebie ściskam mocno. [emoji10]
 
@Brakujemiwiary jak się dzisiaj czujesz? :*
Dziękuję😘❤️ dzis zdecydowanie lepiej, jestem juz umowiona na piątek do lekarza... Nie spocznę do poki nie zostane mamą, to moje najwieksze marzenie... 😔 Jeszcze maleństwa nie ma a juz je kocham najbardziej na świecie ❤️😔mimo wszystko jesli @nie przyjdzie jade na betę w środę . Dzis mialam delikatne plamienie ale chwilowo... Juz myślałam ze to @ chwile później bylam znów w ubikacji i juz bez plamień. Za to straszne uplawy mam... Nie wiem czy to normalne biorąc dupashion bo go pierwszy raz biorę... A nigdy przed @ nie mialam tak... Albo nie pamiętam juz 🤷‍♀️
Może to głupie ale gdy byłam młodsza jeszcze nie myślałam i swoich dzieciach to do mojej siostry powiedziałam ze ja Swoich dzieci mieć nie będę, bo nie będę ich kochać tak jak kocham jej dzieci... Myślę ze to kara za te słowa przyszła właśnie teraz gdy tak bardzo chxe mieć swoje dziecko, moc kochać tulić, całować, przewijać, widzieć jak rośnie, jak wychodzą pierwsze ząbki, jak mówi mama, pierwsze kroki 😭 mam nadzieję ze bedzie mi to w koncu dane... Juz wiem ze będę kochać je najmocniej na świecie❤️😍 i dzieci mojego rodzenstwa bądź rodzenstwa mojego męża nie pójdą w odstawkę ❤️😍
 
03.03: @Kinia9292 - wizyta po 2 IUI[emoji110][emoji110][emoji123][emoji110]
04.03: @ola32 - testowanie po 2 IUI[emoji110][emoji110][emoji123][emoji123]
04.03: @Brakujemiwiary - testowanie po 1 IUI[emoji110][emoji110][emoji123][emoji123]
04.03: @agawid - testowanie[emoji110][emoji110][emoji123][emoji123]
06.03: @Beta120996 - testowanie po 1 IUI[emoji110][emoji110][emoji123][emoji123]
06:03: @kolor nadzieji - testowanie[emoji110][emoji110][emoji123][emoji123]
09.03: @Endzi1981 - wizyta u lekarza[emoji110][emoji110][emoji123][emoji123]
09.03: @AsiaaaK - testowanie po 3 IUI[emoji110][emoji110][emoji123][emoji123]
12.03: @kolor nadzieji - wizyta u lekarza[emoji110][emoji110][emoji123][emoji123]
17.03: @PałkaZapałka - wizyta w klinice[emoji110][emoji110][emoji123][emoji123]

08.09: @Megan4 - wstępny TERMIN PORODU[emoji3590][emoji3590][emoji3590] (podwójne szczęście [emoji188])

Kogoś dopisać?[emoji846]

" KTO NIE WALCZY[emoji123] TEN NIE NIAŃCZY!!![emoji3590]"
[emoji188][emoji64][emoji1768][emoji2963][emoji64][emoji188]
 
Dziękuję😘❤ dzis zdecydowanie lepiej, jestem juz umowiona na piątek do lekarza... Nie spocznę do poki nie zostane mamą, to moje najwieksze marzenie... 😔 Jeszcze maleństwa nie ma a juz je kocham najbardziej na świecie ❤😔mimo wszystko jesli @nie przyjdzie jade na betę w środę . Dzis mialam delikatne plamienie ale chwilowo... Juz myślałam ze to @ chwile później bylam znów w ubikacji i juz bez plamień. Za to straszne uplawy mam... Nie wiem czy to normalne biorąc dupashion bo go pierwszy raz biorę... A nigdy przed @ nie mialam tak... Albo nie pamiętam juz 🤷‍♀️
Może to głupie ale gdy byłam młodsza jeszcze nie myślałam i swoich dzieciach to do mojej siostry powiedziałam ze ja Swoich dzieci mieć nie będę, bo nie będę ich kochać tak jak kocham jej dzieci... Myślę ze to kara za te słowa przyszła właśnie teraz gdy tak bardzo chxe mieć swoje dziecko, moc kochać tulić, całować, przewijać, widzieć jak rośnie, jak wychodzą pierwsze ząbki, jak mówi mama, pierwsze kroki 😭 mam nadzieję ze bedzie mi to w koncu dane... Juz wiem ze będę kochać je najmocniej na świecie❤😍 i dzieci mojego rodzenstwa bądź rodzenstwa mojego męża nie pójdą w odstawkę ❤😍
Cieszę się, że nazbierasz sił do dalszej walki 😘 I nie myśl proszę, że ta sytuacja jest za coś karą! Takie surowe kary nie należą się nikomu za żadne myśli czy słowa! Każda z nas się doczeka swojego szczęścia, mocno w to wierzę ❤️ Kurczę, ja już się zaczynam czuć podenerwowana. Niby ten cykl nie rokował, objawów brak, ale wiadomo że zawsze się w człowieku tli cień nadziei...
 
Fajna alternatywa. Na pewno zdrowa :-). Jeżdżę często do spa na odmozdzanie. Dzięki temu jeszcze jestem normalna :-D masaże relaks ...potrzebne szczególnie przy staraniach bez końca
Mój powiedział to samo, pytałam czy po inseminacji mam się wstrzymać z bieganiem, a on powiedział, że mogę spokojnie nawet tego samego dnia iść pobiegać
 
reklama
Po drugiej. Już wcześniej się nad tym zastanawiałam. Zobaczę jeszcze co powie lekarz. Na pewno w marcu daje sobie spokój. Muszę zrobić przerwę.
Też jesteśmy po 2 inseminacji i też w marcu mamy przerwę. Będzie to sterujący miesiąc w pracy i stwierdziłam, że to nie ma sensu, stres na pewno nie będzie sprzyjać aby się udało. Zostawiamy temat ba kwiecień :)
 
Do góry