reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
@madzialena_baby @kolor nadzieji , a to teraz powiedzmy że rozumiem 😊, bo się zdziwiłam czy oby napewno dobrze dr wyznaczyła mi wizytę. Pierwsza iui miałam na naturalnym to teraz wyznaczy mi stymulację? Hmm dopadła mnie jakąś dziwna obawa przed wizytą, krepuje się, wogóle nie wiem nawet jak mam się zachwać w takiej sutuacji? Też tak macie jak idziecie na początku cyklu na wizytę? Moje wcześniejsze wizyty były po skończonej @, więc czułam ten naturalny komfort 😉...
 
@madzialena_baby @kolor nadzieji , a to teraz powiedzmy że rozumiem 😊, bo się zdziwiłam czy oby napewno dobrze dr wyznaczyła mi wizytę. Pierwsza iui miałam na naturalnym to teraz wyznaczy mi stymulację? Hmm dopadła mnie jakąś dziwna obawa przed wizytą, krepuje się, wogóle nie wiem nawet jak mam się zachwać w takiej sutuacji? Też tak macie jak idziecie na początku cyklu na wizytę? Moje wcześniejsze wizyty były po skończonej @, więc czułam ten naturalny komfort 😉...
Pamiętaj że to lekarz jeśli będzie Cię badać, a wyznaczyła Ci taki termin to wie co i jak. Ja byłam badana i powiem Ci, że nie czułam jakiejś większej krępacji niż zwykle :) nie wiem jak jest u Ciebie, ale u mnie w klinice jest toaleta w gabinecie gdzie można się odpowiednio przygotować do badania.
 
Wiesz zawsze mialam monitoring 10 dc lub pozniej.Natomiast dzisiaj w 11dc okazalo sie ze prawdopodobnie juz mialam owulacje wiec cykl stracony.Dlatego lekarz powiedzial ze w nastepnym miesiacu mam do niego przyjsc w 7-8dc.Wiec skoro ja mam tak przyjsc chociaz cykle mam 28-29 a okazuje sie ze tak wczesnie mialam owulacje to moze i u Ciebie jest jeszcze wczesniej
 
reklama
Cześć Dziewczyny, melduję się po krótkiej przerwie, by dać znać, że syn rośnie zdrowo. Już ponad 600 g, więc kawał chłopa ;) ja cały czas też dobrze się czuję, mój małż się śmieję, że kwitnę tak bardzo, bo ta ciąża taka wyczekana:)

dla tych z którymi nie miałam wcześniej kontaktu - udało nam się przy 3 iui, chociaż pomimo braku @ najpierw test wyszedł negatywny. Trzymam za Was wszystkie i każdą z osobna mocno kciuki. Widziałam, że jedna miała super prezent świąteczny - przyłączam się do gratulacji :)
 
Do góry