reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Hejka😉 Czy któreś z was mąż lub partner brał Clo w celu poprawy wyników nasienia ? Czy komuś pomógł ? My walczymy właśnie teraz o parametry nasienia chociaż takie żeby nadawały się do iui....😖
Mojemu mężowi pomogło zaprzestanie głupich nawyków. Tj. noszenie telefonu w kieszeni, gorąca kąpiel a i zaczął jeść bardzo dużo orzechów :) wyniki o wiele lepsze.
 
reklama
Witam, chciałabym się przywitać i prosić o radę. Niestety problem niepłodności dotyczy także mnie i męża. Mamy już prawie 3-letniego synka, ale od porodu się nie zabezpieczamy, a drugiej ciąży nie ma. Chcemy spróbować inseminacji. I tu moje pytania, czy któraś z Was miała styczność z kliniką Gravida w Płocku? Może poleciecie nam też jakąś klinikę z Warszawy, która nie będzie przedłużyła, tylko szybko przygotuje nas do inseminacji. Ile czasu u Was minęło od pierwszej wizyty w klinice do inseminacji i czy się udała? Z góry bardzo dziękuję za odpowiedzi
 
No raczej nagły wzrost hormonu LH powoduje pęknięcie pęcherzyków. Pęcherzyki bez tego hormonu po prostu by nie pękły I powstałaby torbiel. I wszędzie jest napisane że pęknięcie następuje po 36-40h więc 4 dni przed to jednak za wcześnie.
Ovitrelle jest przede wszystkim na przyspieszone dojrzewanie pęcherzyka co w rezultacie daje jego pekniecie. Nie jest to cudowny lek ze powoduje pekniecie jest to skutek uboczny. Przede wszystkim dojrzewanie
 
Ja w następnym cyklu mam przyjść w 3dc [emoji32] u mnie jest to związane z torbielami, które pojawiły się w trakcie stymulacji więc muszą je skontrolować przed ewentualną kolejną stymulacja
Hej Dziewczyny. Jutro mam wizytd u swojej Pani dr, która wyznaczyła wizytę o 3dc, czy też miałyście wizyty tak wcześnie w cyklu?
 
Witam, chciałabym się przywitać i prosić o radę. Niestety problem niepłodności dotyczy także mnie i męża. Mamy już prawie 3-letniego synka, ale od porodu się nie zabezpieczamy, a drugiej ciąży nie ma. Chcemy spróbować inseminacji. I tu moje pytania, czy któraś z Was miała styczność z kliniką Gravida w Płocku? Może poleciecie nam też jakąś klinikę z Warszawy, która nie będzie przedłużyła, tylko szybko przygotuje nas do inseminacji. Ile czasu u Was minęło od pierwszej wizyty w klinice do inseminacji i czy się udała? Z góry bardzo dziękuję za odpowiedzi
Ja jestem po iui w Plocku 😊
 
hej mam problem ,bo jestem po 2 nieudanych insiminacjach (z dawcy nasienia ) ,MOJEGO MEZA NASIENIE jest mega słabej jakości ,w pierwsza ciaze zaszłam naturalnie ,ale z moim ex. Po drugiej insiminacji dostałam miesiączke mało obfita, ale jednak była .W tym miesiącu spoznia mi się już okres 6 dni ,a cholernie boje się testu zrobić bo nie wierze w cuda ,ze jednak z nasienia meza się udało . Czemu tak może być?
 
Zrób betę będziesz mieć 100% pewności i może idź na kontrolę do gina.
hej mam problem ,bo jestem po 2 nieudanych insiminacjach (z dawcy nasienia ) ,MOJEGO MEZA NASIENIE jest mega słabej jakości ,w pierwsza ciaze zaszłam naturalnie ,ale z moim ex. Po drugiej insiminacji dostałam miesiączke mało obfita, ale jednak była .W tym miesiącu spoznia mi się już okres 6 dni ,a cholernie boje się testu zrobić bo nie wierze w cuda ,ze jednak z nasienia meza się udało . Czemu tak może być?
 
hej mam problem ,bo jestem po 2 nieudanych insiminacjach (z dawcy nasienia ) ,MOJEGO MEZA NASIENIE jest mega słabej jakości ,w pierwsza ciaze zaszłam naturalnie ,ale z moim ex. Po drugiej insiminacji dostałam miesiączke mało obfita, ale jednak była .W tym miesiącu spoznia mi się już okres 6 dni ,a cholernie boje się testu zrobić bo nie wierze w cuda ,ze jednak z nasienia meza się udało . Czemu tak może być?
Zrób test i betę będziesz mieć pewność bo jeśli to nie ciąża to gin da Ci coś ma wywołanie okresu. Ale trzymam kciuki żeby jednak test wyszedł pozytywny ✊ ☺ nigdy nic nie wiadomo może jednak się udalo ✊ daj znać.
 
reklama
W ktorym dniu od IUI zrobilyscie test ciazowy? Wiem ze musze odczekac na betke...
Poprostu dosc mocno boli mnie podbrzusze i nie wiem co sie dzieje 😒
 
Do góry