reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Hej dziewczyny poszłam jednak dziś na betę bo od rana się fatalnie czuję jakby mnie jakiś wirus złapał dziś 13d od iui i niestety porażka
Pisałam do lekarza powiedział że nic niestety z tego już nie będzie że 13 d po iui już powinna być chociaż słaba a nic nie ma niestety.
Kolejny cykl w plecy czekam na @ i podejście nr 2 do iui będzie
 

Załączniki

  • Screenshot_2019-08-08-11-21-45-930_com.android.chrome.png
    Screenshot_2019-08-08-11-21-45-930_com.android.chrome.png
    21,4 KB · Wyświetleń: 80
Hej dziewczyny poszłam jednak dziś na betę bo od rana się fatalnie czuję jakby mnie jakiś wirus złapał dziś 13d od iui i niestety porażka
Pisałam do lekarza powiedział że nic niestety z tego już nie będzie że 13 d po iui już powinna być chociaż słaba a nic nie ma niestety.
Kolejny cykl w plecy czekam na @ i podejście nr 2 do iui będzie
Walcz kochana warto <3
 
reklama
Kurcze przykro mi. Kto przerwie ten ciąg złych informacji ... juz tak dawno nie pojawiła się ciąża.
U mnie środek cyklu,ale mąż musi być grzeczny... jutro badanie nasienia ;-) trochę się stresuje bo ostatnia morfologia wyszła beznadziejnie. Nie mogę zmobilizowac się do powrotu do diety. Kupiłam juz wszystkie książki które są modne teraz. Ale ciężko idzie... zawsze trafia się jakieś jedzenie " na lewo" ;-)
 
Do góry