reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Cześć Dziewczyny. Jestem wśród Was nowa, niemniej z problemem borykamy się już od jakiegoś czasu. Lekarz stwierdził PCOS, lekka IO. Wczoraj miałam drugą IUI, stymulacja po lamettcie i gonalu, I póki co hormonalnie rozjechana chyba jestem, po tej całej stymulacji, pół nocy tylko z byle powodu ryczę. Pozdrawiam :)
 
reklama
Cześć Dziewczyny. Jestem wśród Was nowa, niemniej z problemem borykamy się już od jakiegoś czasu. Lekarz stwierdził PCOS, lekka IO. Wczoraj miałam drugą IUI, stymulacja po lamettcie i gonalu, I póki co hormonalnie rozjechana chyba jestem, po tej całej stymulacji, pół nocy tylko z byle powodu ryczę. Pozdrawiam :)
Witaj, no to trzymam kciuki za pozytywną betę za 2 tygodnie [emoji4]
 
@TheKalinka84, jak tam podglądanie jajeczek wczoraj?

@DoMaRy, dzisiejszy wymaz aktualny?

Czy kogoś dopisać?


9.07: @DoMaRy - wymaz
10.07: @Magierowa - wizyta kontrolna
10.07: @Artemida90 - usg przed stymulacją do ivf
11.07: @Misia_91 - wizyta kontrolna
13.07: @żabciaaa - monitoring przed IUI [emoji110][emoji110][emoji110]
15.07: @DoMaRy - laparoskopia
16.07: @Mustbe - wizyta
31.07: @Ka.2606 - monitoring przed (?) IUI
01.08: @Shea27 - start IUI [emoji1320][emoji1320][emoji1320], @Czekoladowa92 - start ivf[emoji1320][emoji1320][emoji1320]
08.08: @Dzoannna - wizyta u innego specjalisty od nieplodnosci
10.08: @Koraliki - termin porodu! [emoji1348]
31.08: @agawid - starania naturalne czerwiec - sierpień [emoji1320][emoji1320]
01.09: @nuna85 - start ivf!
26.10: @Magierowa - termin porodu[emoji1348]
12.11: @Gu1505 - termin porodu [emoji1348]
14.11: @Misia_91 - termin porodu[emoji1348]
 
Skoro i tak cała reszta jest płatna to po kij skierowanie?!?!? a jakbyś się udała bezpośrednio do lekarza, który wykonuje IUI? Jakoś dziwnie to przebiega... A ile masz ważne badania bo to pewnie zakaźne Ci kazali robić i ile Cię kosztowały?? A za samo IUI ile płaciłaś?!?!? Za wizyty kontrolne USG przed IUI też Cię kasowali?? Sorki, że tyle pytań ale ciekawa jestem jak to wygląda w innych klinikach
Cześć żabciaa kiedy teraz kolejne podejście do iui?
 
Nie nie prawy jajowod jest całkowicie niedrozny z niego nic nie będzie .u mnie za każdym razem trzeba liczyć na cud że owu będzie akurat z lewego. Naprawdę czasami nam ochotę odpuścić i podziwiam moja znajoma że teraz pochodziła do 6 iui . Życie jest naprawdę niesprawiedliwe
Hej. Nie ma się co załamywać :) Ja też miałam jeden nie drożny. A teraz fika mi kozły 2,5 kg szczęścia w brzuszku ;)
P.S. Dziewczyny zaczynam się stresować. Najprawdopodobniej termin na CC będę miała wna ostatni tydzień lipca :o 22.07 mam wizytę i wtedy dowiem się szczegółów. W międzyczasie, przed "godziną zero" mąż wyjeżdża dwa razy po kilka dni na delegację. Dzisiaj podstawiam samochód pod samą klatkę - w razie "w" sama się dowiozę do szpitala.
 
Hej. Nie ma się co załamywać :) Ja też miałam jeden nie drożny. A teraz fika mi kozły 2,5 kg szczęścia w brzuszku ;)
P.S. Dziewczyny zaczynam się stresować. Najprawdopodobniej termin na CC będę miała wna ostatni tydzień lipca :o 22.07 mam wizytę i wtedy dowiem się szczegółów. W międzyczasie, przed "godziną zero" mąż wyjeżdża dwa razy po kilka dni na delegację. Dzisiaj podstawiam samochód pod samą klatkę - w razie "w" sama się dowiozę do szpitala.
Cześć Kochana najszczersze gratulacje super.
Mam pytanie po ilu iui się udało? Cykle miałaś stymulowane? Gdzie się leczylas sorki że tyle pytań ale szukam wszędzie promyka nadzieję
Buziaki
 
Cześć Kochana najszczersze gratulacje super.
Mam pytanie po ilu iui się udało? Cykle miałaś stymulowane? Gdzie się leczylas sorki że tyle pytań ale szukam wszędzie promyka nadzieję
Buziaki
2 cykl, dwa podejścia pod rząd, dawca, stymulacja Aromek, dzień przed 2 zastrzyki Ovitrelle, klinika Vitrolive, ale nie polecam - teraz wybrałabym inną.
Tak w telegraficznym skrócie ;)
 
2 cykl, dwa podejścia pod rząd, dawca, stymulacja Aromek, dzień przed 2 zastrzyki Ovitrelle, klinika Vitrolive, ale nie polecam - teraz wybrałabym inną.
Tak w telegraficznym skrócie ;)
Krótko zwięzłe i na temat no to faktycznie szybko przy drugim podejściu super. U mnie problem jest taki że pomimo brania lametty nie chcą rosnąć w pierwszym cyklu były 3 ale małe 16 17 18 i koniec w drugim jeden 17 i na takim małym zrobiono mi iui po czasie stwierdzam że to było niestety naciagniecie na kasę i po tej iui 33dc i @ nie ma ciazy też nie
 
reklama
Hej. Nie ma się co załamywać :) Ja też miałam jeden nie drożny. A teraz fika mi kozły 2,5 kg szczęścia w brzuszku ;)
P.S. Dziewczyny zaczynam się stresować. Najprawdopodobniej termin na CC będę miała wna ostatni tydzień lipca :o 22.07 mam wizytę i wtedy dowiem się szczegółów. W międzyczasie, przed "godziną zero" mąż wyjeżdża dwa razy po kilka dni na delegację. Dzisiaj podstawiam samochód pod samą klatkę - w razie "w" sama się dowiozę do szpitala.
To już bliziutko na spotkanie z maluszkiem, napewno dasz radę . A masz jakieś wskazania do gg czy to Twoja decyzja?
 
Do góry