reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Witajcie mam takie pytanie czy któraś z Was miała tak że po nie udanej inseminacji żaburzyl się cały następny cykl. Dziś 30dc i nic @ nie ma a zawsze miałam 28 rzadko kiedy 29 . Boję się że coś się tam niedobrego dzieje były przypadki że po inseminacji powstawały u niektórych kobiet torbiele.
Ja po pierwszej miałam nie pęknięty pęcherzyki torbielem się nie zrobil wchłonie się, okres przyszedł normalnie po postawieniu progesteronu jakoś przy cyklu 28-30 po 33.dniach
 
Ale pewnie na stymulacji coś brałaś? Bo to też ma wpływ
Powiem tak
Jak dostaje@ to w 3 dniu @ zaczynam badać lamette i mam ja brać tylko przez 5 dni 2× dziennie i to wszystko. Tylko szczerze mówiąc nie wiem czy u mnie jest sens robić iui bo ja prawy jajowod mam całkowicie niedrozny
 
Powiem tak
Jak dostaje@ to w 3 dniu @ zaczynam badać lamette i mam ja brać tylko przez 5 dni 2× dziennie i to wszystko. Tylko szczerze mówiąc nie wiem czy u mnie jest sens robić iui bo ja prawy jajowod mam całkowicie niedrozny
A co z lewym? To nie mówił Ci z którego była owulacja ? Ja w pierwszej próbie miałam późno inseminacji i miałam wrażenie że zastrzyk dostałam za późno i już było jajeczko za stare mimo że nigdy nie było problemu z owulacja ale jednak te tabletki mają też skutki uboczne . Na szczęście za 3 się udało taki postawiliśmy sobie limit iui.
 
A co z lewym? To nie mówił Ci z którego była owulacja ? Ja w pierwszej próbie miałam późno inseminacji i miałam wrażenie że zastrzyk dostałam za późno i już było jajeczko za stare mimo że nigdy nie było problemu z owulacja ale jednak te tabletki mają też skutki uboczne . Na szczęście za 3 się udało taki postawiliśmy sobie limit iui.
Lewy jest drozny. Tak ciąża wykluczona w 13dn po iui zrobiłam bhcg mniejsza niż 5 także ciazy na pewno nie ma z reszta nie mam żadnych objawów nic. Ciągle mnie boli podbrzusze i na zmianę raz lewy raz prawy jajnik ale tab.przeciwbolowych nie biorę bo da się wytrzymac
 
reklama
Pierwsze zbadała bym te genetyczne one wiele wykluczaja robi się je raz na całe zycie- tyle że są drogie, cukier insulinę na czczo i tarczycę z innymi bym poczekała po wizycue lekarz immunolog zlecił wg wywiadu te najpotrzebniejsze. Często dziewczyny badają też homocysteine żeby wykluczyć problemy z whlanianiem kwasu foliowego.
A co konkretnego z genetyki? Czuję się jak dziecko we mgle... Generalnie ufam mojej lekarce i lubię moją klinikę, ale cały czas mam wrażenie, że wszystko ma iść w kierunku IVF... Wiadomo, kasa.
 
Do góry