reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Skoro i tak cała reszta jest płatna to po kij skierowanie?!?!? a jakbyś się udała bezpośrednio do lekarza, który wykonuje IUI? Jakoś dziwnie to przebiega... A ile masz ważne badania bo to pewnie zakaźne Ci kazali robić i ile Cię kosztowały?? A za samo IUI ile płaciłaś?!?!? Za wizyty kontrolne USG przed IUI też Cię kasowali?? Sorki, że tyle pytań ale ciekawa jestem jak to wygląda w innych klinikach
I to mnie właśnie dziwi po co skierowanie?
Niestety iui za każdym razem przeprowadza inny lekarz w zależności kto ma akurat dyżur niestety tak tam jest. Badania są zawsze ważne pół roku .mam zrobione wszystkie zakaźne plus wymaz na chlamydie wiadomo wszystkie tarczycowe no i poziom komórek AMH no i podstawy z krwi i moczu bez wyliczania kosztów dojazdu to 1400zl plus dojazdy to wyszło prawie 2000zl .Za IUI płaci się 450zl a zapomniałam plus badania nasienia 150×2 Za ocenę pecherzykow nie kasuja na szczęście ale tak czy tak muszę mieć skierowanie wiem dziwne to ale bez papierka ani rusz
 
reklama
Skoro i tak cała reszta jest płatna to po kij skierowanie?!?!? a jakbyś się udała bezpośrednio do lekarza, który wykonuje IUI? Jakoś dziwnie to przebiega... A ile masz ważne badania bo to pewnie zakaźne Ci kazali robić i ile Cię kosztowały?? A za samo IUI ile płaciłaś?!?!? Za wizyty kontrolne USG przed IUI też Cię kasowali?? Sorki, że tyle pytań ale ciekawa jestem jak to wygląda w innych klinikach

To faktycznie szkoda czasu i badan, idz prywatnie
 
I to mnie właśnie dziwi po co skierowanie?
Niestety iui za każdym razem przeprowadza inny lekarz w zależności kto ma akurat dyżur niestety tak tam jest. Badania są zawsze ważne pół roku .mam zrobione wszystkie zakaźne plus wymaz na chlamydie wiadomo wszystkie tarczycowe no i poziom komórek AMH no i podstawy z krwi i moczu bez wyliczania kosztów dojazdu to 1400zl plus dojazdy to wyszło prawie 2000zl .Za IUI płaci się 450zl a zapomniałam plus badania nasienia 150×2 Za ocenę pecherzykow nie kasuja na szczęście ale tak czy tak muszę mieć skierowanie wiem dziwne to ale bez papierka ani rusz
Mam wrażenie że ja mniej zapłaciłam za wizyty iui wszytko prywatnie
 
Mam wrażenie że ja mniej zapłaciłam za wizyty iui wszytko prywatnie
A ile Cię wyniosły koszty? Ja po zliczeniu kosztów przygotowań, czyli badań, leków, wizyt (za każde usg kontrolne płacę 100 zł :dry:) i sama IUI (800 zł) wyszło ok 2100 zł Nie licząc kosztów dojazdów 65 km
 
A ile Cię wyniosły koszty? Ja po zliczeniu kosztów przygotowań, czyli badań, leków, wizyt (za każde usg kontrolne płacę 100 zł :dry:) i sama IUI (800 zł) wyszło ok 2100 zł Nie licząc kosztów dojazdów 65 km
800iui za badania chyba zapłaciłam za nas dwójka coś koło 600zl (badania wystarczyły na 3 podejścia ) leki to zalezy które bo za pierwsze coś koło 150zl do drugiej zostały mi te same i 3 jakoś chyba 250bo miałam zastrzyki podgląd 2 razy do każdej to 180 wizyta w dniu iui już wliczona w to 800 . Także wyszło by mniej więcej 1900 to pierwsze bo następne o badania już mniej . To w prywatnej klinice bez skierowań kombinacji żeby się załapać do lekarza
 
reklama
Do góry