reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Hej dziewczyny, wpadam żeby się pochwalić. Od maja kiedy podjęłam decyzje o diecie z niskim indeksem glikemicznym moja waga pokazuje 6kg mniej. Czuje się z tym super. Nie liczę kalorii ale jem wszystko co mogę w rozsądnych ilościach i piekę z produktów dozwolonych i nadal chudnę. W tej chwili jestem na granicy 78, chce dojść do 70 i to będzie już mój cud.

A teraz biorę bagaże pod pachę i lecę na lotnisko na wakacje życia [emoji295]️[emoji295]️[emoji574]️[emoji574]️
Kreta nadchodzę
Super gratuluję!
 
reklama
W ubiegłą środę robiłam w 12 dp i wyszło 82,3.
A masz pewność że pęcherzyk pękł?
Witam was wszystkie serdecznie. Jestem tu pierwszy raz znalazłam ta stronkę zupełnie przez przypadek ale mam nadzieję że pomożecie. Jestem 11 dzień po inseminacji niestety brak jakichkolwiek objawów oprócz tych typowych przed@ niestety mam pytanie czy jest sens robić bthcg ? Bo chciałam jutro to będzie 12dn czy jednak poczekać na @ z góry dziękuję za jakiekolwiek odpowiedzi
 
Hej dziewczyny, wpadam żeby się pochwalić. Od maja kiedy podjęłam decyzje o diecie z niskim indeksem glikemicznym moja waga pokazuje 6kg mniej. Czuje się z tym super. Nie liczę kalorii ale jem wszystko co mogę w rozsądnych ilościach i piekę z produktów dozwolonych i nadal chudnę. W tej chwili jestem na granicy 78, chce dojść do 70 i to będzie już mój cud.

A teraz biorę bagaże pod pachę i lecę na lotnisko na wakacje życia [emoji295]️[emoji295]️[emoji574]️[emoji574]️
Kreta nadchodzę
Jejkuu super wiesci :-) gratuluję wytrwałości na diecie. Zobaczysz będziesz laseczka jak marzenie :-)
Odpoczywaj na maksa. Kreta jest bajkowa ...moja podróż poślubna ;-) same piękne wspomnienia.
 
Witam was wszystkie serdecznie. Jestem tu pierwszy raz znalazłam ta stronkę zupełnie przez przypadek ale mam nadzieję że pomożecie. Jestem 11 dzień po inseminacji niestety brak jakichkolwiek objawów oprócz tych typowych przed@ niestety mam pytanie czy jest sens robić bthcg ? Bo chciałam jutro to będzie 12dn czy jednak poczekać na @ z góry dziękuję za jakiekolwiek odpowiedzi
Witaj :-) rozgosc się :-) poczekaj jeszcze trochę z beta żebyś potem nie przeżywała ze może jest zbyt wcześnie ;-). Objawy ciąży i okresu są podobne.
 
W ubiegłą środę robiłam w 12 dp i wyszło 82,3.
A masz pewność że pęcherzyk pękł?
W dniu inseminacji 16dc wystąpiła owulacja bol podbrzusza taki jak zawsze przy peknieciu poza tym lekarz który robił inseminacje powiedział że wszystko wskazuje że dziś nastąpi pekniecie
 
Ja miałam aid na niepeknietym ale po południu czułam kłucie i następnego dnia w gabinecie potwierdzone że pękł. Z tego co wiem to w badaniu bety z krwi powinno coś wyjść najwcześniej 9 dniu po peknieciu
W dniu inseminacji 16dc wystąpiła owulacja bol podbrzusza taki jak zawsze przy peknieciu poza tym lekarz który robił inseminacje powiedział że wszystko wskazuje że dziś nastąpi pekniecie
 
Ja miałam aid na niepeknietym ale po południu czułam kłucie i następnego dnia w gabinecie potwierdzone że pękł. Z tego co wiem to w badaniu bety z krwi powinno coś wyjść najwcześniej 9 dniu po peknieciu
Dziękuję za info ja z racji że dojeżdżam ponad 100km w jedna stronę nie byłam wstanie sprawdzić na drugi dzień czy pękł pecherzyk ale tak jak mówisz bóle kłucie itd także mam nadzieję że pękł i że się udało byłam u siebie na miejscu poprosić w szpitalu gin.o sprawdzenie ale zostałam nie miło potraktowana cytuję niech śr Pani sprawdza tam gdzie Pani jeździ eh trudno zaryzykuję jutro najwyżej będzie płacz ale zbyt dużo mnie to kosztuje to czekanie tym bardziej że jednego Aniołka już mam :(
 
Witam was wszystkie serdecznie. Jestem tu pierwszy raz znalazłam ta stronkę zupełnie przez przypadek ale mam nadzieję że pomożecie. Jestem 11 dzień po inseminacji niestety brak jakichkolwiek objawów oprócz tych typowych przed@ niestety mam pytanie czy jest sens robić bthcg ? Bo chciałam jutro to będzie 12dn czy jednak poczekać na @ z góry dziękuję za jakiekolwiek odpowiedzi
Jeśli chcesz wiedzieć na czym stoisz to rob A jeśli bierzesz jakieś leki po iui to też przydało by się wiedzieć czy odstawiac czy brać dalej.
Trzymam kciuki żeby beta byl piękna Twoje objawy mogą świadczyć też o ciąży także leć na bete
 
Hej dziewczyny, wpadam żeby się pochwalić. Od maja kiedy podjęłam decyzje o diecie z niskim indeksem glikemicznym moja waga pokazuje 6kg mniej. Czuje się z tym super. Nie liczę kalorii ale jem wszystko co mogę w rozsądnych ilościach i piekę z produktów dozwolonych i nadal chudnę. W tej chwili jestem na granicy 78, chce dojść do 70 i to będzie już mój cud.

A teraz biorę bagaże pod pachę i lecę na lotnisko na wakacje życia [emoji295]️[emoji295]️[emoji574]️[emoji574]️
Kreta nadchodzę

Super wiesci! Gratsy!! Wspanialych wakacji!!!
 
reklama
Tak postanowiłam zerwać z tym wszystkim. Jestem juz padnięta psychicznie i czuje ze życie przez palce mi ucieka. Musze coś zmienić. Może wtedy ułoży mi się także w kwestii macierzynstwa.
Dokładnie, spokoj w zyciu wiele daje, wiem po sobie :-) tez zrobilam porzadek z praca i toksycznymi ludzmi i wszystko sue ulozylo
 
Do góry