reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Cześć Dziewczyny :-) trzymam kciuki za wszystkie niusy tego tygodnia ;-) za badania,podglądania i testowania :-)

U mnie końcówka cyklu. Zobaczymy ;-)
Czy jest tu ktoś kto zna się na Prawie pracy ? Albo miał kiedyś umowę na zlecenie 10 mies potem dwa mies bez niczego i umowę o pracę na 10 mies i dostał zasiłek dla bezrobotnych ?
Trzymam kciuki, żeby końcówka cyklu przyniosła niespodziankę [emoji7]

Na PP się nie znam, ale z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że postanowiłaś odejść od tej okropnej dyr?
 
reklama
Cześć Dziewczyny :-) trzymam kciuki za wszystkie niusy tego tygodnia ;-) za badania,podglądania i testowania :-)

U mnie końcówka cyklu. Zobaczymy ;-)
Czy jest tu ktoś kto zna się na Prawie pracy ? Albo miał kiedyś umowę na zlecenie 10 mies potem dwa mies bez niczego i umowę o pracę na 10 mies i dostał zasiłek dla bezrobotnych ?

Niestety nie pomoge z przepisami.
Trzymam kciuki za te koncowke cyklu[emoji1307][emoji1307][emoji1307]
 
Cześć Dziewczyny :-) trzymam kciuki za wszystkie niusy tego tygodnia ;-) za badania,podglądania i testowania :-)

U mnie końcówka cyklu. Zobaczymy ;-)
Czy jest tu ktoś kto zna się na Prawie pracy ? Albo miał kiedyś umowę na zlecenie 10 mies potem dwa mies bez niczego i umowę o pracę na 10 mies i dostał zasiłek dla bezrobotnych ?
Powinnaś dostać a już na pewno się zarejestrować żeby mieć ubezpieczenie zdrowotne. Swoją drogą w szkole nie można zatrudniać na umowę zlecenie wrrr. To jest praca którą trzeba wykonywać w określonym miejscu czasie - nosi znamiona pracy na umowę o pracę wrrr... Poza tym zdajesz sobie sprawę że w tym układzie na L4 nie dostaniesz ani grosza? Bo za zlecenie płacą tylko gdy wykonujesz zlecenie! Kochana anglistów mało w tym kraju Ty zmieniaj pracę - teraz jest dobry czas żeby szukać!
 
Po podjęciu pracy zgłaszasz to w biurze pracy i dopytaj czy Ci się należy dodatek aktywizacyjny za to że sama sobie nową pracę znalazłaś. Jak kiedyś 3 tygodnie miałam pomiędzy zmiana pracy - za te 3 tygodnie dostałam zasiłek a potem chyba po 150 zł przez 3 miesiące dodatku aktywizacyjnego niby nie dużo ale z drugiej strony jak składki tyle lat place to mi się od czasu do czasu jakieś świadczenie należy. Z państwowej opieki zdrowia nie korzystam to chociaż tak.
 
Powinnaś dostać a już na pewno się zarejestrować żeby mieć ubezpieczenie zdrowotne. Swoją drogą w szkole nie można zatrudniać na umowę zlecenie wrrr. To jest praca którą trzeba wykonywać w określonym miejscu czasie - nosi znamiona pracy na umowę o pracę wrrr... Poza tym zdajesz sobie sprawę że w tym układzie na L4 nie dostaniesz ani grosza? Bo za zlecenie płacą tylko gdy wykonujesz zlecenie! Kochana anglistów mało w tym kraju Ty zmieniaj pracę - teraz jest dobry czas żeby szukać!
Ostatnią miała umowę o pracę, ale na czas określony. Ta pierwsza była zlecenie.
 
Hej dziewczyny, wpadam żeby się pochwalić. Od maja kiedy podjęłam decyzje o diecie z niskim indeksem glikemicznym moja waga pokazuje 6kg mniej. Czuje się z tym super. Nie liczę kalorii ale jem wszystko co mogę w rozsądnych ilościach i piekę z produktów dozwolonych i nadal chudnę. W tej chwili jestem na granicy 78, chce dojść do 70 i to będzie już mój cud.

A teraz biorę bagaże pod pachę i lecę na lotnisko na wakacje życia [emoji295]️[emoji295]️[emoji574]️[emoji574]️
Kreta nadchodzę
 
Hej dziewczyny, wpadam żeby się pochwalić. Od maja kiedy podjęłam decyzje o diecie z niskim indeksem glikemicznym moja waga pokazuje 6kg mniej. Czuje się z tym super. Nie liczę kalorii ale jem wszystko co mogę w rozsądnych ilościach i piekę z produktów dozwolonych i nadal chudnę. W tej chwili jestem na granicy 78, chce dojść do 70 i to będzie już mój cud.

A teraz biorę bagaże pod pachę i lecę na lotnisko na wakacje życia [emoji295]️[emoji295]️[emoji574]️[emoji574]️
Kreta nadchodzę
Super ! Gratulacje i wypoczywaj [emoji8]
 
Witam was wszystkie serdecznie. Jestem tu pierwszy raz znalazłam ta stronkę zupełnie przez przypadek ale mam nadzieję że pomożecie. Jestem 11 dzień po inseminacji niestety brak jakichkolwiek objawów oprócz tych typowych przed@ niestety mam pytanie czy jest sens robić bthcg ? Bo chciałam jutro to będzie 12dn czy jednak poczekać na @ z góry dziękuję za jakiekolwiek odpowiedzi
 
Powinnaś dostać a już na pewno się zarejestrować żeby mieć ubezpieczenie zdrowotne. Swoją drogą w szkole nie można zatrudniać na umowę zlecenie wrrr. To jest praca którą trzeba wykonywać w określonym miejscu czasie - nosi znamiona pracy na umowę o pracę wrrr... Poza tym zdajesz sobie sprawę że w tym układzie na L4 nie dostaniesz ani grosza? Bo za zlecenie płacą tylko gdy wykonujesz zlecenie! Kochana anglistów mało w tym kraju Ty zmieniaj pracę - teraz jest dobry czas żeby szukać!
No niestety pozwoliłam sobą pomiatac przez 4 lata i dłużej juz nie zamierzam. W tym roku dala mi umowę o pracę na 10 mies.poprzednia była na zlecenie. Powoli ogarniam sprawy urzędowe i startuje po ten zasiłek. Dziękuję za pomoc i wsparcie.
 
reklama
Trzymam kciuki, żeby końcówka cyklu przyniosła niespodziankę [emoji7]

Na PP się nie znam, ale z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że postanowiłaś odejść od tej okropnej dyr?
Tak postanowiłam zerwać z tym wszystkim. Jestem juz padnięta psychicznie i czuje ze życie przez palce mi ucieka. Musze coś zmienić. Może wtedy ułoży mi się także w kwestii macierzynstwa.
 
Do góry