reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Czy te badania są ważne tylko 3 miesiące? A nie 6 miesięcy?
Dziękuję dziewczyny :* Ja się nie chcę poddawać, chce spróbować max ilość razy czyli 3 bo tak powiedział lekarz a później jak coś to invitro... Jedyną przeszkodą dla mnie jest to, że trafiłam na okres wakacyjny, nie przemyśleliśmy tego wcześniej, bo ciągle mamy jakieś wyjazdy już dużo wcześniej poplanowane i to dodatkowo wywołuje moje nerwy czy uda nam się wpasować w "luki" :/ Klinika wymagała od nas kosztownych badań (600 zł) przed poddaniem się zabiegowi, a badania ważne 3 m-ce... więc trzymajcie kciuki żeby udało nam się zrealizować 3 próby pod rząd ;)
 
reklama
Dziewczyny, które macie w kalendarzach wpisane już terminy porodu @Koraliki @Magierowa @Gu1505 @Misia_91 Wasz sukces to zwieńczenie IUI ? Za którym podejściem Wam się udało? Wybaczcie ale nie chce mi się juz tak głęboko kopać na forum :zawstydzona/y:
Tak u nas to byłam inseminacja i mimo że u mnie nie było żadnego problemu udało się za 3razem , nie mieliśmy wg nasienia korzystaliśmy z banku bo innego wyjścia z szansa na dziecko nie było. Także u mnie idealnie nasienie też bo wiadomo że w banku innego nie ma a zaskoczyło za 3 razem.
 
Dziewczyny, czy któraś z Was robiła jakieś badania immunologiczne? Jest tak to jakie i dlaczego? Czytam, czytam, zastanawiam się i robię się coraz głupsza...
 
reklama
To od kliniki zależy.
Czy te badania są ważne tylko 3 miesiące? A nie 6 miesięcy?
Dokładnie chyba od kliniki zależy, na mojej kartce ze zleconymi badaniami od razu była informacja, że badania zakaźne ważne 3 m-ce. Dlatego też gin kazała zrobić je dopiero na początku cyklu, w którym już mieliśmy podchodzić do IUI żeby własnie załapać się na nich na 3 ewentualne próby ;)
 
Do góry