reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
@TheKalinka84 idziesz na wizytę
@TheKalinka84 idziesz na wizytę dziś?

Hej. Bylam juz na wizycie. 24.06 - ide znowu na konsultacje. Jak dostane po tym czasie okres to zaczynam stymulacje przed pobraniem jajek. Jestem przerazona, ze to sie dzieje. Jest tyle stresu, ze okropnie kloce sie z mezem... Dzis tak naprawde tylko ja mowilam... Powiedzialam, ze nie musze miec urlopu (a zaczynamy go 24.06), ze chce jak najszybciej to zrobic.. ze moge zaplacic te 1700 euro, a gdybym poczekala do wrzesnie to nie placilabym nic... dzis podjelam te decyzje samotnie... moj maz byl ogromnie zaskoczony, kiedy uslyszal, ze oprocz ustalonego przez nas razu, chce sprobowac jeszcze 2 razy... Zdenerwowal sie, ze zmienilam zdanie. Powiedzial, ze od tego zaraz mozg mu wybuchnie, ze ma juz dosc. I kutfa dzisiaj powinnam sie cieszyc, a czuje beznadziejnie. Jestesmy razem 17 lat, 10 po slubie i jest moim najlepszym przyjacielem. Moja opoka. Moze to stres, moze zmeczenie, bo corka jest chora... nie wiem. Mam wrazenie, ze podjelam zle decyzje, ze moglismy pojechac na wakacje, ze lepiej poczekac do wrzesnia i wtedy zaczac za darmo... ze za szybko lodjelam decyzje. Ale mam juz dosc czekania... czy to zle?
 
To chyba zrozumiałe co czujesz. I jeżeli taką masz potrzebę, to wytłumacz mężowi na spokojnie, że to jest Twój priorytet i nie chcesz tracić czasu. Postaraj się cieszyć tym, że działasz, wykonałaś kolejny krok!
 
Cześć dziewczyny. Mam pytanie czy któraś z Was miała stymulację lekiem Aromek 2,5mg? Jeśli tak to przez ile dni i po ile tabletek?
Ja miałam. Tylko nie pamietam dawki. 2x2 może, przez kilka dni doslownie? Za drugim razem sie udalo, wiec dziala. Pecherzyki ladnie rosly. Tylko nie czytaj ulotki, bo sie zalamiesz ;)
 
reklama
Wow arte, Anula [emoji16][emoji16] jak dobrze Was widzieć. Ja w porządku, w sierpniu mam pierwsza dawkę szczepień u dr Pasnika w Łodzi [emoji16] będę miała 3 i mam nadzieje ze po tym się coś wykluje [emoji41] a co u was ??
 
Do góry