reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Najgorsze jest to że każda z nas w chwilach słabości szuka siły w kontroli - bo kiedy ty kontroluje aż sytuacje decydujesz rządzisz nabierasz siły... Tymczasem zdrowie z nami igra sobie i nas tego bastionu kontroli pozbawia... Trzeba się z tym pogodzić pokory trzeba dać się ponieść nurtowi a siły szukać w miłości rodzinie albo Bogu jeśli w niego wierzysz.

A no właśnie ten totalny brak kontroli właśnie jest najgorszy. Damy rade no jak nie my to kto? i znowu jedziemy na tą karuzele na razie mkne do góry oby spadek nie był tak bolesny :)
 
reklama
Które to Wasze podejście? Cykl za cyklem się staracie?
Byłam dzisiaj na kontroli przed kolejną inseminacją. Trzy pęcherzyki 0.7 0.8 i 1,3 w 7 dniu cyklu bez żadnych hormonów ani stymulacji. Wszystko wygląda w porządku mam mieć inseminacje w przyszłą środę po wtorkowym sprawdzeniu USG. Czy któraś z was brała może Miovelie? Nie mam PCOS ale lekarz zalecił brać dwie saszetki dziennie i nie wiem czy mam to kupować czy nie o_O ogólnie problem jest ze znalezieniem tego w aptece. Ech już mam troche dość tych wizyt i ciągłego USG ale czego się nie robi dla małego bobo ;)
 
reklama
Do góry