reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Chyba sobie zrobie miesiac przerwy. Skonsultuje sie z lekarzem

Jak czujesz ze potrzebujesz to pewnie...
Ja ze wzgledu na czas waznosci badan i chec ruszenia „do przodu” robilam bez przerwy, no chyba 1 cykl byl naturalny bez iui
Powodzenia dla Ciebie[emoji1307][emoji1307][emoji1307]
 
reklama
Tak znienacka bo w obrazie USG na wizycie lekarz zobaczył jakieś niepokojące smugi w płynie owodniowym i kazał to skonsultować w szpitalu specjalistycznym a tam stwierdzili że nie ma co ryzykować ciąża donoszona więc rozwiązujemy przez CC, ja bez torby koszuli kapci no bez niczego - 6 godzin później całowałam Księżniczkę... Teraz patrzę na nią jak sobie pięknie śpi kochane moje... Warto walczyć :)
Gratulacje [emoji323] zdrówka dla Was [emoji3590]
 
reklama
Niech wiec luty przyniesie dobre wiesci dla Ciebie[emoji1320][emoji1320][emoji1320]
Rozumiem ze do IUI bedziesz podchodzila czy jakies badania?

W lutym zobaczę co on mi powie... bo ostatni raz widziałam się z nim w październiku ale szczerze liczę że będzie inseminacja, my chyba kompletnie nie trafiamy w te dni
 
Do góry