reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Ja mialam w czwartek wieczorek zastrzyk a iui dopiero w sobote rano
Wiem, że tak wcześnie też można. Tak naprawdę to przed trochę też poczytałam i to dzień przed wydawało mi się późno. Podstawa to zaufać lekarzowi. Finalnie on wie najlepiej, a my same i tak wpływu na wynik nie mamy. Po zabiegu sobie zamknij oczy i relaks. Ja dodatkowo jak leżałam na łóżku zabiegowym z nogami w górze sobie wyobrażałam jak te plemniki gnają do jajeczka 8-)
 
Po ilu dni po ovitrelle wyszedł ci test?
Wiem, że tak wcześnie też można. Tak naprawdę to przed trochę też poczytałam i to dzień przed wydawało mi się późno. Podstawa to zaufać lekarzowi. Finalnie on wie najlepiej, a my same i tak wpływu na wynik nie mamy. Po zabiegu sobie zamknij oczy i relaks. Ja dodatkowo jak leżałam na łóżku zabiegowym z nogami w górze sobie wyobrażałam jak te plemniki gnają do jajeczka 8-)
 
A ja chyba się pospieszyłam z testowaniem bo zatestowałam w czwartek 12 dni po iui i 12 po Pregnylu.Wg mnie owu była 11 dni wcześniej. Beta 3,4 więc raczej po Pregnylu ale póki nie ma @ jest nadzieja.
Co w ogóle myślicie o tej becie?

Ja tez dostawalam ovitrelle i ani razu beta nie byla wieksza od 1, wiec warto sprawdzic jeszcze raz.
Trzymam [emoji1307][emoji1307][emoji1307]
 
Ja tez dostawalam ovitrelle i ani razu beta nie byla wieksza od 1, wiec warto sprawdzic jeszcze raz.
Trzymam [emoji1307][emoji1307][emoji1307]
Ostatnio robiłam w 12 dniu po zastrzyku miałam 1,6 a teraz w 11dniu 3,4. Mam przeczucie że @ mi się rozkręca.... Ale jak jesczze jej nie ma to ciągle jest nadzieja....
 
Wiem, że tak wcześnie też można. Tak naprawdę to przed trochę też poczytałam i to dzień przed wydawało mi się późno. Podstawa to zaufać lekarzowi. Finalnie on wie najlepiej, a my same i tak wpływu na wynik nie mamy. Po zabiegu sobie zamknij oczy i relaks. Ja dodatkowo jak leżałam na łóżku zabiegowym z nogami w górze sobie wyobrażałam jak te plemniki gnają do jajeczka 8-)
Jak sie teraz nie uda. To nastepnym razem zrobie sobie zastrzyk dzień przed zabiegiem.
 
reklama
Do góry