reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Gratuluję pięknego syneczka[emoji8]
Jestes naprawdę dzielna podziwiam Ciebie[emoji1320][emoji1320][emoji1320]
Jesteś nadzieją dla nas nadal starających się!!
Wspaniałego czasu razem Wam życzę i cieszę się z Waszego szczęścia[emoji3][emoji3][emoji3]

Dziękuję bardzo:)
Ogólnie maluch jest grzeczny meczy go brzuszek codziennie krzyczy dopiero przechodzi jak piernie lub kupkę zrobi podajemy mu espumisan ale nadal ma takie napady :oops:
 
reklama
Witajcie:)
Dawno się nie odzywalam ale już nadrabiam.
Dziękuję wszystkim za gratulacje mojego synusia;)
Wszystkim życzę tez szczęśliwego Nowego Roku i aby wszystkim się wszystko udało.
W sylwestra wspominaliśmy z mężem jak rok wcześniej życzylismy sobie zeby się udało wkońcu i proszę rok później juz z naszym skarbem witalismy nowy rok:):)

Jak patrze na naszego synka nie żałuję niczego i jeszcze raz przeżyłabym to samo a porod nie był lekki ale szczerze to już prawie nie pamiętam wiec jest to prawda że się ból zapomina:)
Maz mówi ze po porodzie był pewien ze nie będę chciała więcej dzieci a jak wspomniał ze wszystkie ciuszki 56 będą za małe bo Mikołaj ma 60 cm i ja mu powiedziałam ze najwyżej będą dla drugiego był w szoku.;)
A oto nasz skarbek:D

OOOO jaki słodziutki. Gratulacje Kochana i dużo zdrówka dla Was :-)
 
07.01: @Artemida90 - testowanie[emoji1320], @Gu1505 - testowanie [emoji1320],@Dzoannna - wizyta u gin
10.01: @LolaLolina - wizyta ciążowa
12.01: @redferrari - wizyta u gin
15.01: @reqiem - wizyta
19.01: @reqiem - Termin Porodu![emoji1348]
28.01: @Koraliki - wizyta u gin
04.02: @redferrari - Termin Porodu![emoji64]
30.06: @agawid - starania naturalne listopad 2018 - czerwiec 2019 [emoji1320][emoji1320][emoji1320]

Czy kogoś dopisać do kalendarza?

Pomyślności dla starających się!!
Przyjemnego oczekiwania dla rozpakowujących się niebawem!!
Cudownego czasu dla mamuś już tulących swoje maleństwa!!
29.12 2018 2 IUI :-)
12.01 testowanie
Proszę dopisać mnie
 
Dziękuję bardzo:)
Ogólnie maluch jest grzeczny meczy go brzuszek codziennie krzyczy dopiero przechodzi jak piernie lub kupkę zrobi podajemy mu espumisan ale nadal ma takie napady :oops:
Wg mnie nie ma nic lepszego jak niemieckie kropelki Sab Simplex w komplecie z suszarką do włosów. Kolki przechodziły po kilku minutach.Polecam
 
Dziękuję bardzo:)
Ogólnie maluch jest grzeczny meczy go brzuszek codziennie krzyczy dopiero przechodzi jak piernie lub kupkę zrobi podajemy mu espumisan ale nadal ma takie napady :oops:

Slyszalam ze bobaski maja nie do konca jeszcze dzialajcy „standardowo” uklad pokarmowy i np glod odbieraja jako bol i czasem dlatego placza...
 
reklama
Do góry