reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Hej długo mnie tu nie było. 22 grudnia miałam 2 iui teraz czekam. Po świętach miałam jeden mały incydent dostałam temperatury i wymioty trzymało mnie to do 2 dnia i przeszło. Dziś jest 22 dc a 10 po iui.nic mnie nie boli nic nie dolega czasem żałuję jajnik i to wszystko. No i mam uczucie przełnienia w żołądku ale to chyba po świętach. Zrobiłam dziś test ale wyszła 1 kreska nie wiem czy nie za wcześnie zobaczymy jak przyjdzie @. Pozdrawiam was i wszystkiego dobrego w Nowym Roku
 
Hej długo mnie tu nie było. 22 grudnia miałam 2 iui teraz czekam. Po świętach miałam jeden mały incydent dostałam temperatury i wymioty trzymało mnie to do 2 dnia i przeszło. Dziś jest 22 dc a 10 po iui.nic mnie nie boli nic nie dolega czasem żałuję jajnik i to wszystko. No i mam uczucie przełnienia w żołądku ale to chyba po świętach. Zrobiłam dziś test ale wyszła 1 kreska nie wiem czy nie za wcześnie zobaczymy jak przyjdzie @. Pozdrawiam was i wszystkiego dobrego w Nowym Roku
Kochana za wcześnie na test sikany wg mnie... Za dwa dni jest szansa że coś wykryje ale ja bym bardziej betę zrobiła bo sikance to oszukance :) trzymam kciukasy. Wszystkiego dobrego :)
 
Witajcie:)
Dawno się nie odzywalam ale już nadrabiam.
Dziękuję wszystkim za gratulacje mojego synusia;)
Wszystkim życzę tez szczęśliwego Nowego Roku i aby wszystkim się wszystko udało.
W sylwestra wspominaliśmy z mężem jak rok wcześniej życzylismy sobie zeby się udało wkońcu i proszę rok później juz z naszym skarbem witalismy nowy rok:):)

Jak patrze na naszego synka nie żałuję niczego i jeszcze raz przeżyłabym to samo a porod nie był lekki ale szczerze to już prawie nie pamiętam wiec jest to prawda że się ból zapomina:)
Maz mówi ze po porodzie był pewien ze nie będę chciała więcej dzieci a jak wspomniał ze wszystkie ciuszki 56 będą za małe bo Mikołaj ma 60 cm i ja mu powiedziałam ze najwyżej będą dla drugiego był w szoku.;)
A oto nasz skarbek:D
 

Załączniki

  • 20181227_134917.jpg
    20181227_134917.jpg
    929,8 KB · Wyświetleń: 55
Witajcie:)
Dawno się nie odzywalam ale już nadrabiam.
Dziękuję wszystkim za gratulacje mojego synusia;)
Wszystkim życzę tez szczęśliwego Nowego Roku i aby wszystkim się wszystko udało.
W sylwestra wspominaliśmy z mężem jak rok wcześniej życzylismy sobie zeby się udało wkońcu i proszę rok później juz z naszym skarbem witalismy nowy rok:):)

Jak patrze na naszego synka nie żałuję niczego i jeszcze raz przeżyłabym to samo a porod nie był lekki ale szczerze to już prawie nie pamiętam wiec jest to prawda że się ból zapomina:)
Maz mówi ze po porodzie był pewien ze nie będę chciała więcej dzieci a jak wspomniał ze wszystkie ciuszki 56 będą za małe bo Mikołaj ma 60 cm i ja mu powiedziałam ze najwyżej będą dla drugiego był w szoku.;)
A oto nasz skarbek:D
Ojeje jaki słodziak ! Prześliczny jest [emoji3590]
 
Witajcie:)
Dawno się nie odzywalam ale już nadrabiam.
Dziękuję wszystkim za gratulacje mojego synusia;)
Wszystkim życzę tez szczęśliwego Nowego Roku i aby wszystkim się wszystko udało.
W sylwestra wspominaliśmy z mężem jak rok wcześniej życzylismy sobie zeby się udało wkońcu i proszę rok później juz z naszym skarbem witalismy nowy rok:):)

Jak patrze na naszego synka nie żałuję niczego i jeszcze raz przeżyłabym to samo a porod nie był lekki ale szczerze to już prawie nie pamiętam wiec jest to prawda że się ból zapomina:)
Maz mówi ze po porodzie był pewien ze nie będę chciała więcej dzieci a jak wspomniał ze wszystkie ciuszki 56 będą za małe bo Mikołaj ma 60 cm i ja mu powiedziałam ze najwyżej będą dla drugiego był w szoku.;)
A oto nasz skarbek:D
Super kochana, dużo zdrówka dla Was... Piękny skarbulek :)
 
reklama
Jak się czujesz kochana? Po szaleństwach sylwestrowych nic nie ruszyło?
Haha nasze szaleństwo to było siedzenie na kanapie i oglądanie Polsatu i objadanie się przekąskami [emoji16]
Nie, nic nie rusza i nie zapowiada się chyba póki co , wkroczyły już nawet odważniejsze [emoji3590] w grę, od przyszłego tygodnia chce wyszorować cała chatę na błysk , chociaż nie wierzę że ruszy to przynajmniej chata będzie wypucowana, a mąż zadowolony [emoji48][emoji48] [emoji16]
A jak tam u Was ?
 
Do góry