reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Witam,pamietacie mnie?Miesiac temu mialam iui ale niestety nie powiodla sie,wiec postanowilam dac na luz.Nie bralam zadnych tabletek wspomagajacych tylko sprawdzalam temperature . Bylam pewna ze owulacji w tym miesiacu nie mialam bo zadnego skoku nie bylo.Ale jak poszlam do gin. 4dni prze@ po skierowanie na badania hormonalne przy czym zrobil mi usg I powiedzial ze widzi plyn poowulacyjny co bylo dlamnie zaskoczeniem, bylam pewna ze sie myli.Wszystko wskazywalo na to ze okres dostane bo mialam bole jak przed@ ,miekie piersi itd .W dzien okresu zrobilam sobie test ktory znalazlam w szafie wynik byl negatywny .Wiec bylam pewna ze na100ze nie jestem w ciazy I czekalam na okres ktory nie pojawil sie dzis rano poszlam po kolejny test I co zabaczylam ?2kreski!
 
Witam,pamietacie mnie?Miesiac temu mialam iui ale niestety nie powiodla sie,wiec postanowilam dac na luz.Nie bralam zadnych tabletek wspomagajacych tylko sprawdzalam temperature . Bylam pewna ze owulacji w tym miesiacu nie mialam bo zadnego skoku nie bylo.Ale jak poszlam do gin. 4dni prze@ po skierowanie na badania hormonalne przy czym zrobil mi usg I powiedzial ze widzi plyn poowulacyjny co bylo dlamnie zaskoczeniem, bylam pewna ze sie myli.Wszystko wskazywalo na to ze okres dostane bo mialam bole jak przed@ ,miekie piersi itd .W dzien okresu zrobilam sobie test ktory znalazlam w szafie wynik byl negatywny .Wiec bylam pewna ze na100ze nie jestem w ciazy I czekalam na okres ktory nie pojawil sie dzis rano poszlam po kolejny test I co zabaczylam ?2kreski!
gratuluję - to teraz na betę i sprawdzamy przyrost... no i umów się na wizytę za 2-3 tygodnie żeby pooglądać skarbusia :)
 
Dwie skrzynki na narzędzia. Bardziej chodzi mi o to kiedy mam spakować jak mąż ze mną w domu [emoji5]
zawsze może Ci się przypomnieć, że czegoś w domu nie masz :) i wyślij go na zakupy bo jesteś mega zmęczona i źle się dziś coś czujesz :) wtedy szybkie pakowanie i do szafy/piwnicy/na strych.... ja tam prezenty mam skitrane zawsze w kartonie albo torbie i mówię otwarcie, że tam dla niego prezent jest ale chyba dzieckiem nie jest i wytrzyma do świąt, żeby mieć niespodziankę :)
 
Witam,pamietacie mnie?Miesiac temu mialam iui ale niestety nie powiodla sie,wiec postanowilam dac na luz.Nie bralam zadnych tabletek wspomagajacych tylko sprawdzalam temperature . Bylam pewna ze owulacji w tym miesiacu nie mialam bo zadnego skoku nie bylo.Ale jak poszlam do gin. 4dni prze@ po skierowanie na badania hormonalne przy czym zrobil mi usg I powiedzial ze widzi plyn poowulacyjny co bylo dlamnie zaskoczeniem, bylam pewna ze sie myli.Wszystko wskazywalo na to ze okres dostane bo mialam bole jak przed@ ,miekie piersi itd .W dzien okresu zrobilam sobie test ktory znalazlam w szafie wynik byl negatywny .Wiec bylam pewna ze na100ze nie jestem w ciazy I czekalam na okres ktory nie pojawil sie dzis rano poszlam po kolejny test I co zabaczylam ?2kreski!
Jacie brawo ! Gratulacje ! [emoji3590]
Ale wysyp ciąży na koniec roku, super!
 
A ja wlasnie jade na bete tylko mam pytanie bo mialam zamiar robic tez progesteron tylko czy musze byc na czczo? Bo kurcze dopiero teraz o tym pomyślałam:(
 
reklama
Do góry