reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
U nas dużo się dzieje jak zwykle [emoji14] Wczoraj rano po 5 wchodzę do Jaśka, patrzę a on bez rurek w nosie sobie leży szczęśliwy i śpi jak zabity ;) Lecę do położnych i mówię o tym, a one, że przestały z nim walczyć o te noski, że Jasio jest dużo spokojniejszy a jego parametry życiowe się nie zmieniły bez nich, więc dali sobie spokój. Wywalczył swoje [emoji14] Także od wczoraj skoro świt, a nawet wcześniej, na własnym oddechu już [emoji4][emoji4][emoji4]
Wczoraj wypis dostałam i właśnie jestem w drodze do szpitala do maleństwa. Mam zamiar tam prawie zamieszkać i koczować całe dnie, do czasu aż nie wypuszczą nas razem. W ogóle wczoraj wieczorem zanim wyszliśmy ze szpitala i poszłam do niego jeszcze się pożegnać to nie mogłam przestać ryczeć, tak mi było przykro, że go zostawiam, ten pobyt w szpitalu chyba odbił mi się na psychice...
Chciałabym Wam pokazać Jasia, bo on takim pięknym dzieckiem jest, mimo że wcześniaki zwykle piękne tak od razu nie są.. Ale on jest! Chociaż która matka powiedziałaby, że jej dziecko jest brzydkie.. Haha [emoji23] No ale to w końcu publiczne forum i wolę zdjęć, aż tak intymnych jednak nie zamieszczać ;)

To daj na priv focię[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
Strasznie sie ciesze ze wszystko jest tak dobrze[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
 
A więc tak dziś na wizycie nie było tego do którego chodziłam w tej klinice był inny lekarz (wiedziałam że będzie inny ) i jestem tak miłe zaskoczona tą wizyta że już się z nim dogadalam że jak będzie ciąża gdzie w szpitalu pracuję żeby do niego chodzić i nawet dzisiejsza "diagnoza"mnie nie zrazila.
Narazie pauza jajeczko nie pękło jest nadal dostałam hormony żeby to zlikwidować . W nast cyklu nie dam rady jechać na wizytę przez pracę więc mam na 2m tabletki.
A co najlepsze na iui tamten powiedział że lewy jajniki ma jajeczka A dziś okazało się ze na prawym było. Teraz jak będę dzwonić się umawiać do tego co dziś nie widzę innej opcji . Był miły rzeczowy powiedział wszystko wytłumaczył i najważniejsze zapytam mnie czy mam jakieś wątpliwości pytania (tamten to dyrektor kliniki) .

Nie polecam lekarzy z ego wielkosci Czomolungmy!!
Super ze zlapalas nic porozumienia z nowym - to najwazniejsze!! [emoji1303][emoji1303][emoji1303]
 
Dziewczyny która miała „przepis” na zajście w ciąże po iui? Chętnie wypróbuje [emoji23]
Zuzik miała ten przepis, u mnie pomyślnie przetestowany i dzisiaj Jasiek już na świecie [emoji4] Mam nadzieję, że tu na głównym uda mi się dodać fotkę
DSC_0687.JPG
 

Załączniki

  • DSC_0687.JPG
    DSC_0687.JPG
    27,4 KB · Wyświetleń: 382
U nas dużo się dzieje jak zwykle [emoji14] Wczoraj rano po 5 wchodzę do Jaśka, patrzę a on bez rurek w nosie sobie leży szczęśliwy i śpi jak zabity ;) Lecę do położnych i mówię o tym, a one, że przestały z nim walczyć o te noski, że Jasio jest dużo spokojniejszy a jego parametry życiowe się nie zmieniły bez nich, więc dali sobie spokój. Wywalczył swoje [emoji14] Także od wczoraj skoro świt, a nawet wcześniej, na własnym oddechu już [emoji4][emoji4][emoji4]
Wczoraj wypis dostałam i właśnie jestem w drodze do szpitala do maleństwa. Mam zamiar tam prawie zamieszkać i koczować całe dnie, do czasu aż nie wypuszczą nas razem. W ogóle wczoraj wieczorem zanim wyszliśmy ze szpitala i poszłam do niego jeszcze się pożegnać to nie mogłam przestać ryczeć, tak mi było przykro, że go zostawiam, ten pobyt w szpitalu chyba odbił mi się na psychice...
Chciałabym Wam pokazać Jasia, bo on takim pięknym dzieckiem jest, mimo że wcześniaki zwykle piękne tak od razu nie są.. Ale on jest! Chociaż która matka powiedziałaby, że jej dziecko jest brzydkie.. Haha [emoji23] No ale to w końcu publiczne forum i wolę zdjęć, aż tak intymnych jednak nie zamieszczać ;)

Tez chciałabym na priv focie bo jestem tak ciekawa małego Jasia ☺ super ze juz tak dobrze sobie radzi
 
U nas dużo się dzieje jak zwykle [emoji14] Wczoraj rano po 5 wchodzę do Jaśka, patrzę a on bez rurek w nosie sobie leży szczęśliwy i śpi jak zabity ;) Lecę do położnych i mówię o tym, a one, że przestały z nim walczyć o te noski, że Jasio jest dużo spokojniejszy a jego parametry życiowe się nie zmieniły bez nich, więc dali sobie spokój. Wywalczył swoje [emoji14] Także od wczoraj skoro świt, a nawet wcześniej, na własnym oddechu już [emoji4][emoji4][emoji4]
Wczoraj wypis dostałam i właśnie jestem w drodze do szpitala do maleństwa. Mam zamiar tam prawie zamieszkać i koczować całe dnie, do czasu aż nie wypuszczą nas razem. W ogóle wczoraj wieczorem zanim wyszliśmy ze szpitala i poszłam do niego jeszcze się pożegnać to nie mogłam przestać ryczeć, tak mi było przykro, że go zostawiam, ten pobyt w szpitalu chyba odbił mi się na psychice...
Chciałabym Wam pokazać Jasia, bo on takim pięknym dzieckiem jest, mimo że wcześniaki zwykle piękne tak od razu nie są.. Ale on jest! Chociaż która matka powiedziałaby, że jej dziecko jest brzydkie.. Haha [emoji23] No ale to w końcu publiczne forum i wolę zdjęć, aż tak intymnych jednak nie zamieszczać ;)
Ja chcę priv!! [emoji16]
 
reklama
Dziewczyny po ivf - czy mozecie podpowiedziec jakie mamy opcje z nadprogramowymi zarodkami w razie czego? Mozna je mrozic, a
Mozna oddac do adopcji?
 
Do góry