reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Miałam nadzieję że ta wizyta mnie podbuduje a jest jeszcze gorzej wczoraj jajeczko najwieksze mialo 14mm to znaczy dwa równe były po tyle i licząc po 2mm na dobę to by się zgadzało w sobotę mam zrobić zastrzyk Ale jakoś mi to nie pasuje
Wszystko ok, iui ma być w dniu ovu a ona na lekach się często przesuwa. Lekarz określając wielkość pęcherzyków i odczytując badania hormonalne wyliczy dobrze... Zaufaj mu!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Śpieszę do Was z wieściami niestety mało optymistycznym Zrobiłam test, wyszła jedna kreska. Na samym początku drogi podjęliśmy decyzję o trzech próbach, a potem zastanowimy się wspólnie z lekarzem co dalej. Teraz parametry nasienia były dużo lepsze niż przy pierwszej, jajko na granicy pęknięcia, wierzyłam że może tym razem a tu natura płata figle .. Na sobotę jestem umówiona z lekarzem i idziemy za ciosem trzeci raz. Do tej pory jakoś się trzymałam, byłam silna, ale teraz jakoś tak powoli brak sił do dalszej walki. Może porostu dzisiejszy dzień mnie tak nastraja.
 
Śpieszę do Was z wieściami niestety mało optymistycznym Zrobiłam test, wyszła jedna kreska. Na samym początku drogi podjęliśmy decyzję o trzech próbach, a potem zastanowimy się wspólnie z lekarzem co dalej. Teraz parametry nasienia były dużo lepsze niż przy pierwszej, jajko na granicy pęknięcia, wierzyłam że może tym razem a tu natura płata figle .. Na sobotę jestem umówiona z lekarzem i idziemy za ciosem trzeci raz. Do tej pory jakoś się trzymałam, byłam silna, ale teraz jakoś tak powoli brak sił do dalszej walki. Może porostu dzisiejszy dzień mnie tak nastraja.
Kochana to dobrze, że przeżywasz smutek po tym jak sie nie udało - najgorsze jest wypierać emocje, bo one potem wracają z nową siłą i niszczą nas - posmutaj chwile, spędź ten czas zadumy z rodziną, pogadaj z tymi co już odeszli - a w sobotę skup się na tej najbardziej wyczekanej dupci różowej! Popraw koronę, pierś do przodu, głowa do góry i walcz!
 
Śpieszę do Was z wieściami niestety mało optymistycznym Zrobiłam test, wyszła jedna kreska. Na samym początku drogi podjęliśmy decyzję o trzech próbach, a potem zastanowimy się wspólnie z lekarzem co dalej. Teraz parametry nasienia były dużo lepsze niż przy pierwszej, jajko na granicy pęknięcia, wierzyłam że może tym razem a tu natura płata figle .. Na sobotę jestem umówiona z lekarzem i idziemy za ciosem trzeci raz. Do tej pory jakoś się trzymałam, byłam silna, ale teraz jakoś tak powoli brak sił do dalszej walki. Może porostu dzisiejszy dzień mnie tak nastraja.

@Molky wspolczuje i doskonale rozumiem.
Nie ma co udawac ze sie nic nie stalo jak sie czuje inaczej - jak dziewczyny pisza - posmutaci i do przodu.
[emoji8][emoji8][emoji8]trzymaj sie cieplutko, idziemy dalej[emoji1320][emoji1320][emoji1320]
Zapewne bede Ci towarzyszyc przy kolejnej IUI. Przytulasy dla Ciebie!
 
reklama
02.11: @anolianna - wizyta kontrolna maluszka
03.11: @redferrari - wizyta u gin
04.11: @Marzennn - testowanie[emoji1320][emoji1320][emoji1320]
07.11: @Marzena87 - Termin Porodu![emoji64]
08.11: @Dzoannna - testowanie [emoji1320][emoji1320][emoji1320]
13.11: @reqiem - wizyta
@agatgagat - wizyta ciążowa
16.12: @anolianna - Termin Porodu![emoji64]
15.01: @agatgagat - Termin Porodu![emoji64]
21.01: @reqiem - Termin Porodu![emoji64]
04.02: @redferrari - Termin Porodu![emoji64]

Czy ktoś chce się dopisać do kalendarza?

Miłego dnia[emoji295]️[emoji295]️[emoji295]️

@anolianna powodzenia jutro❣️[emoji1320][emoji1320][emoji1320]daj znac jak poszło!
 
Ostatnia edycja:
Do góry