reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Właśnie nie i już mnie doktorek wczoraj postraszył , że tak do 34tygodnia ma czas bo później już zwykle się nie odwracają do końca. Niech się odwraca paskuda mała, a nie mnie po pęcherzu wiecznie gmera tymi stópkami i straszy wizja CC ! [emoji16][emoji16]

Moja polozna na spotkaniu mówiła jednej dziewczynie której maluszek tez nie odwrocil się jeszcze główka w dół ze są ćwiczenia które pomagają w tym żeby się odwrocilo malenstwo☺ w zasadzie to głównie taka pozycja ze oglądając tv oprzeć się na łokciach i kolanach i w takiej pozycji chwile wytrzymać☺
 
reklama
Moja polozna na spotkaniu mówiła jednej dziewczynie której maluszek tez nie odwrocil się jeszcze główka w dół ze są ćwiczenia które pomagają w tym żeby się odwrocilo malenstwo[emoji5] w zasadzie to głównie taka pozycja ze oglądając tv oprzeć się na łokciach i kolanach i w takiej pozycji chwile wytrzymać[emoji5]
Też słyszałam o tym właśnie , będę trenować [emoji16][emoji16][emoji16]
 
Matko ja nawet na to jak ułożona nie zwracałam uwagi... ostatnio w sumie była główką w dół, ale czy ona się jeszcze nie obraca - wcześnie jest chyba?
 
Matko ja nawet na to jak ułożona nie zwracałam uwagi... ostatnio w sumie była główką w dół, ale czy ona się jeszcze nie obraca - wcześnie jest chyba?
Nie no jeszcze mają czas także spokojnie [emoji8] szczególe że nasze to są okruszynki to mają miejsce jeszcze , ale już powolutku się powinny odwracać do pozycji wyjściowej . Moja ciągle miednicowe , póki co nie chce wisieć jak nietoperz [emoji23]
 
Wiesz co ja naturalne, wczesniejsze cykle tez mialam dlugie.
A od witamin plus moze od lametty ktora raz bralam (nie wiem?) te cykle skrocily mi sie. Az dziwne...

Ale tak sobie mysle ze moze ja w takim razie za wczesnie dostaje ten zastrzyk i IUI (choc rozmiar jajeczka jest ok 22 mm).
Tez zastanawia mnie fakt, ze mi nie badaja hormonow w cyklu tylko na podstawie pecherzyka oraz endometrium robia IUI i decyduja o podaniu zastrzyku..
Myslicie ze to jest ok?

Nie robią badań poziomu lh i estradiolu? U mnie zawsze. Przy drugiej iui badanie było nawet powtarzane w ciągu l1,5 tyg trzykrotnie
 
reklama
Do góry