reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Moj lekarz mi powiedzial ze nie jest w stanie policzyc plemniki bo to nie realne wiec zadnych wynikow nie mialam ..nie mam pojecia ile plemnikow mi wlewal
 
reklama
Natomiast mnie strasznie brzuca bolał po iui. Chyba z 3 dni. A potem miałam typowe objawy jak na okres. Byłam pewna że się nie udało. A po 2 tygodniach wreszcie dwie kreski po prawie 3 latach staran
GRATULACJE ! Choc najgorsza jest ta niecieroliwosc ale to co ma byc to bedzie :-)
 
Ostatnia edycja:
A pamietasz moze ile czasu przed IUI mialas zastrzyk na pekniecie?
Tak sobie analizuje te godziny podania zastrzyku .Wczesniej dziewczyny Pisaly ze musialy go sobie zrobic okolo 36h przed iui .Ja zas musialam 26h przed iui zas pecherzyk mi pekl okolo 40 h po zastrzyku. Najlepiej chyba sobie ten zastrzyk zrobic tak okolo 30h przed iui .Moj pecherzyk mial okolo 19 mm jak robilam zastrzyk po 24 h mial 20 mm peknol moze jak mial zaledwie 21mm.Endo... wczoraj po peknieciu mialam9,5mm .
 
Tak sobie analizuje te godziny podania zastrzyku .Wczesniej dziewczyny Pisaly ze musialy go sobie zrobic okolo 36h przed iui .Ja zas musialam 26h przed iui zas pecherzyk mi pekl okolo 40 h po zastrzyku. Najlepiej chyba sobie ten zastrzyk zrobic tak okolo 30h przed iui .Moj pecherzyk mial okolo 19 mm jak robilam zastrzyk po 24 h mial 20 mm peknol moze jak mial zaledwie 21mm.Endo... wczoraj po peknieciu mialam9,5mm .

No to u mnie dzisiaj powinno byc podobnie.
Dzięki[emoji8]
A kiedy testujesz? Wpisac Cie do kalendarza?
 
24.10: @Gu1505 - USG przed IUI,
@Dzoannna - IUI
26.10: @HiperNova - Termin Porodu![emoji64]
30.10: @reqiem - Kontrola wagi maluszka
@agatgagat - wizyta kontrolna
31.10: @reqiem - USG III trymestru
01.11: @Molky - testowanie [emoji1320][emoji1320][emoji1320]
02.11: @anolianna - wizyta kontrolna maluszka
03.11: @redferrari - wizyta u gin
07.11: @Marzena87 - Termin Porodu![emoji64]
13.11: @reqiem - wizyta
16.12: @anolianna - Termin Porodu![emoji64]
15.01: @agatgagat - Termin Porodu![emoji64]
21.01: @reqiem - Termin Porodu![emoji64]
04.02: @redferrari - Termin Porodu![emoji64]

Czy kogoś dopisać do kalendarza?

Miłego jesiennego dnia dla Was[emoji9][emoji262][emoji260][emoji940]☂️
 
Część, pamiętacie mnie jeszcze? Już drugi miesiąc nic nie robie. Załamałam się. I nie mogę się podnieść. Nie mam siły, na jazdy do lekarzy, badania, leki itp. Nie wiem co robić. Nie mam siły też na in vitro. Z jednej strony nie mam już nawet siły by mieć to dziecko, a z drugiej... Ojej, ciężko nawet opisać co czuje w tej chwili. Zmęczenie...

Tez mam taki nastroj momentami...
Ze nie mam sily i juz chce mi sie zrezygnowac i olac to... ale z drugiej strony szkoda czasu... lepiej teraz spiąć się i zrobić co możliwe zeby przynajmniej wiedziec ze zrobilo sie wszystko co mozna.
Trzymaj sie[emoji173]️
 
niecałe 600 g calineczka :)

Wiecie co ja nawet nie sądziłam ze az tak precyzyjnie kontroluje się tę wagę?!
To jak te dzieci kiedys rosly - jak bylo usg jedno na ciaze albo i wcale? [emoji23]
Pochodzę z wielodzietnej rodziny i wątpie aby mama byla u lekarza wczesniej niz na porodowce[emoji28]
A tu co chwile ogladamy i podglądamy.
Ehh juz nie wspomnę o drodze do zajscia.
 
reklama
24.10: @Gu1505 - USG przed IUI,
@Dzoannna - IUI
26.10: @HiperNova - Termin Porodu![emoji64]
30.10: @reqiem - Kontrola wagi maluszka
@agatgagat - wizyta kontrolna
31.10: @reqiem - USG III trymestru
01.11: @Molky - testowanie [emoji1320][emoji1320][emoji1320]
02.11: @anolianna - wizyta kontrolna maluszka
03.11: @redferrari - wizyta u gin
07.11: @Marzena87 - Termin Porodu![emoji64]
13.11: @reqiem - wizyta
16.12: @anolianna - Termin Porodu![emoji64]
15.01: @agatgagat - Termin Porodu![emoji64]
21.01: @reqiem - Termin Porodu![emoji64]
04.02: @redferrari - Termin Porodu![emoji64]

Czy kogoś dopisać do kalendarza?

Miłego jesiennego dnia dla Was[emoji9][emoji262][emoji260][emoji940]☂️
Jasne ze tak :-*Ja testuje gdzies za 11 dni od dzis musze brac 2xdziennie duphaston przez 10 dni potem mam z robic test:-)
 
Do góry