reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Nigdy nie wiadomo☺
Ale też pamiętam ze podpisywalismy przed iui o tym ze wiemy o możliwości wystąpienia powikłań i było coś o plamieniui.
Ja nic nie podpisywalam :-( Moj lekarz przyjechal do kliniki w niedziele o8rano .. Nikogo tam nie bylo ,dal kubeczek partnerowi I kazal isc do specjalnego pokoju mi za ten czas zrobil Usg I po wszystkim kazl nam przyjechac za okolo 1,5 h po czym zabral sie do roboty ...Pierw oczyscil mi szyjke macicy woda fizjologiczna po czym wyciagnol strzykawke z cewnikiem z tym roztworem z plemnikami ktory wygladal jak woda koloru lekko rozowego .Podawal wolno po 0,5mm .Uczucie bylo jak przy droznosci jajowodow .Niebolalo ale czulam lekkie rozpychanie od srodka
 
Ostatnia edycja:
reklama
Pytalam sie lekarza I powiedzial mi ze faktycznie krocej zyja ...z tad insyminacje powinno sie robic krotko przed I nie dlugo po ovulacji :-*

U mnie akurat się wstrzelili przed iui miałam usg i pani doktor stwierdziła że pękniety był. Ale też mówiła ze jeśli nie byłby to wcześniej podane nasienie i jak potem pęknie to tez ok.
 
Ja nic nie podpisywalam :-( Moj lekarz przyjechal do kliniki w niedziele o8rano .. Nikogo tam nie bylo ,dal kubeczek partnerowi I kazal isc do specjalnego pokoju mi za ten czas zrobil Usg I po wszystkim kazl nam przyjechac za okolo 1,5 h po czym zabral sie do roboty ...Pierw oczyscil mi szyjke macicy woda fizjologiczna po czym wyciagnol szczykawke z cewnikiem z tym roztworem z plemnikami ktory wygladal jak woda koloru lekko rozowego .Podawal wolno po 0,5mm .Uczucie bylo jak przy droznosci jajowodow .Niebolalo ale czulam lekkie rozpychanie od srodka

Mi akurat pani doktor przed zabiegiem odczytała wyniki męża i pokazała probowke z przygotowanym nasieniem ktora opisana była danymi męża i miałam sprawdzić czy się zgadza po czym podała tez wolno nasienie i tez tak rozpychalo. Potem leżałam chyba z 15 minut. Ale kolor raczej różowy nie był.
 
Mi akurat pani doktor przed zabiegiem odczytała wyniki męża i pokazała probowke z przygotowanym nasieniem ktora opisana była danymi męża i miałam sprawdzić czy się zgadza po czym podała tez wolno nasienie i tez tak rozpychalo. Potem leżałam chyba z 15 minut. Ale kolor raczej różowy nie był.
A jaka mialo konsystecje tez taka wodna?
 
reklama
Natomiast mnie strasznie brzuca bolał po iui. Chyba z 3 dni. A potem miałam typowe objawy jak na okres. Byłam pewna że się nie udało. A po 2 tygodniach wreszcie dwie kreski po prawie 3 latach staran
 
Do góry