reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Dzoannna również z całego serca gratuluję bliźniaków. To, że są tutaj dziewczyny, którym się udało napawa optymizmem :) Wczoraj byliśmy u lekarza z wynikami. Podczas usg okazało się że mam dwa przetrwałe pęcherzyki (jeżeli dobrze zrozumiałam) i zalecił brać luteinę 1x2 tabletki. W pierwszym dc kontrola - jeżeli nadal będą takiej wielkości nici ze stymulacji. Czy któraś z Was miała taką sytuację i luteina pomogła ?

Ja jeszcze w ciąży nie jestem - ale bliźniaki chętnie przygarnę[emoji28][emoji28][emoji28]
 
Ja jeszcze w ciąży nie jestem - ale bliźniaki chętnie przygarnę[emoji28][emoji28][emoji28]

Ja nie pamiętam, abym w naturalnych cyklach tak miała, a na stymulacji tym lekiem jestem pierwszy raz więc niestety nie pomogę:( ale przetrwałe powinny się same wchłonąć chyba... podobnie jak cysta którą ja miewałam czasami.
 
Ja nie pamiętam, abym w naturalnych cyklach tak miała, a na stymulacji tym lekiem jestem pierwszy raz więc niestety nie pomogę:( ale przetrwałe powinny się same wchłonąć chyba... podobnie jak cysta którą ja miewałam czasami.
No u mnie właśnie taką sytuacją w naturalnym cyklu. Też mam nadzieję że się wchłoną Lekarzowi trzeba zaufać, chociaż ten mój strasznie zakręcony jest. Ale wypaliłam z tymi bliźniakami :) mam nadzieję że będzie to dobra wróżba ;)
 
No u mnie właśnie taką sytuacją w naturalnym cyklu. Też mam nadzieję że się wchłoną Lekarzowi trzeba zaufać, chociaż ten mój strasznie zakręcony jest. Ale wypaliłam z tymi bliźniakami :) mam nadzieję że będzie to dobra wróżba ;)

Ja też od początku mówiłam ze czy jedno czy dwa obojętnie byle było i było zdrowe☺ a jak się okazało ze się iui udało to tez chciałam bliźniaki ale jest jeden lobuziak i najważniejsze żeby zdrowy się urodził a tak mnie dziś kopie ze aż nie do wiary. Chyba z zamiłowania piłkarz bedzie wiec za wszystkie staraczki mocno kciuki trzymam
 
No u mnie właśnie taką sytuacją w naturalnym cyklu. Też mam nadzieję że się wchłoną Lekarzowi trzeba zaufać, chociaż ten mój strasznie zakręcony jest. Ale wypaliłam z tymi bliźniakami :) mam nadzieję że będzie to dobra wróżba ;)

Mnie najbardziej uspokoił dobry lekarz... jak Ci coś w nim nie pasuje to polecam zmienic. Mi kolezanka wbila do glowy ze trzeba od razu isc do kliniki gdzie sa specjalisci ktorzy znaka sie na swojej robocie:)
Dzięki za dobre slowo i wzajemnie trzymam kciuki!!
 
reklama
Do góry