reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Mnie najbardziej motywuje pozytywnie lista z terminami porodów dziewczyn[emoji7]
Wszystko jest możliwe i każda z nas znajdzie się na niej[emoji1303][emoji1303][emoji1303][emoji1303]
Jak najbardziej! I każdy termin tutejszych porodów to wynik zwykle bardzo długiej walki! ALe na końcu czeka nagroda za cierpliwość i wytrwałość ;*
 
A to faktycznie maleńskie. Ja mam 0.66, ale to jeszcze mieści się w normie. Bierzesz ten erytrox tak? czy nie wiem jak to się nazywa. Pewnie zmniejszy dawkę.
no biorę ech... jak nie urok to... jeszcze jutro muszę odebrać cytologię a ostatnio była jakaś bakterioza w wymazie którą nie mogłam niszczyć dług więc mam stres czy nie wróciła... :(
 
Ja przy podobnym wyniku mialam całkiem odstawić euthyrox.

My juz po wizycie. Wszystko ok. Dzieciaki ładnie przybrały - 1400g i 1540g.
Szybka zamknięta, długa jak u żyrafy. Wyniki badań też ok.

Następna wizyta 12 września.

Zuzik85 super! Gratuluję dzieciaczków!
Twoje bliźniaki są z której IUI?
Ile miałaś jajeczek podczas zabiegu?
Jaką miałaś stymulację - czym?
Jestem nowa tutaj i jeszcze Waszych historii nie znam do końca[emoji5] jeśli to nie kłopot to będę wdzięczna za info [emoji5]
 
Zuzik85 super! Gratuluję dzieciaczków!
Twoje bliźniaki są z której IUI?
Ile miałaś jajeczek podczas zabiegu?
Jaką miałaś stymulację - czym?
Jestem nowa tutaj i jeszcze Waszych historii nie znam do końca[emoji5] jeśli to nie kłopot to będę wdzięczna za info [emoji5]
Witaj!
Mam 2 letniego synka z drugiej IUI. Stymulacja clo, ovitrelle, IUI w 14d.c.

Teraz jestem w ciąży bliźniaczej. Również drugie podejście. Z tym, że stymulacja Aromkiem, euthyrox na zbicie tsh, acard na lepsze ukrwienie macicy, koenzym q10 na lepsze jajka i inofem. Do tego domowe sposoby, typu papka z banana, awokado i nasion chia. Plaster ananasa przed i dwa dni po IUI. Ovitrelle na pęknięcie. Po clo zawsze jeden pęcherzyk dominujący, po Aromku było dwa.
I tak leci 31 tydzień ciąży (na poczatku Plamiłam, potem 5 tygodni wymiotowalam po wszystkim, wyszły mi żylaki na nogach od ciężaru, a teraz walczę z cukrzycą ciążowa). Wszystko jest do przeżycia ;)

Walka warta jest nagrody :) choć nie raz brakuje sił :)
 
reklama
Do góry