reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Ja też od początku mówiłam ze czy jedno czy dwa obojętnie byle było i było zdrowe[emoji5] a jak się okazało ze się iui udało to tez chciałam bliźniaki ale jest jeden lobuziak i najważniejsze żeby zdrowy się urodził a tak mnie dziś kopie ze aż nie do wiary. Chyba z zamiłowania piłkarz bedzie wiec za wszystkie staraczki mocno kciuki trzymam

Ja też myślę „oby się udało” [emoji1320][emoji1320][emoji1320]
A reszta mniej ważna.
Energii ma nadmiar i fika łobuz[emoji3]
Na pewno wszystko będzię super[emoji1305]
 
reklama
Przykro mi
Wiem jak się czujesz
Ale głowa do góry!
Nie poddajemy się!!!
Walczymy dalej!!!

Musiałam troche popłakać, ale nie ma sie co załamywać. Aromek zamówiony, @bedzie dziś wieczorem albo jutro. Kolejna iui pewnie za ok 12 dni. Jak sie nie uda to in vitro. Wszystkie potrzebne badania do in vitro mam zrobione, wiec pozostaje czekac co przyniesie kolejna iui.
 
A u mnie nic się nie dzieje. Dziś 17 dc. Wczoraj zauważyłam trochę śluzu a'la kurze białka. Był atak armii. Czy skuteczny to się zobaczy kolo 08 września. W pon mam ginekologa tak orientacyjnie. Nie biorę w tym cyklu żadnych wspomagaczy. Nawet nie wiem ile mają te moje jajeczka ;-) Mąż wyjeżdża na tydz na wycieczkę z uczniami. Jak co roku w sierpniu... Trochę mi smutno ze zostaje sama. Nienawidzę tych wyjazdów.
 
A u mnie nic się nie dzieje. Dziś 17 dc. Wczoraj zauważyłam trochę śluzu a'la kurze białka. Był atak armii. Czy skuteczny to się zobaczy kolo 08 września. W pon mam ginekologa tak orientacyjnie. Nie biorę w tym cyklu żadnych wspomagaczy. Nawet nie wiem ile mają te moje jajeczka ;-) Mąż wyjeżdża na tydz na wycieczkę z uczniami. Jak co roku w sierpniu... Trochę mi smutno ze zostaje sama. Nienawidzę tych wyjazdów.
O masz to Ty też gdzieś jedź do znajomych czy rodziców :) w ostateczności my zostajemy jako towarzyszki :D
trzymam kciuki za skuteczność harców :) swoją drogą to Wam dobrze... my sobie teraz raz na jakiś czas tylko pozwalamy... Emek się boi o skarbusia... ech... męzczyźni :p
 
Musiałam troche popłakać, ale nie ma sie co załamywać. Aromek zamówiony, @bedzie dziś wieczorem albo jutro. Kolejna iui pewnie za ok 12 dni. Jak sie nie uda to in vitro. Wszystkie potrzebne badania do in vitro mam zrobione, wiec pozostaje czekac co przyniesie kolejna iui.

Najważniejsze że jest plan!
Trzeba działać
Ja tez nie raz juz plakalam wiec rozumiem doskonale Ciebie
A ktore to bedzie IUI Twoje?
Przesyłam pozytywną energię[emoji170][emoji172][emoji169]
 
reklama
O masz to Ty też gdzieś jedź do znajomych czy rodziców :) w ostateczności my zostajemy jako towarzyszki :D
trzymam kciuki za skuteczność harców :) swoją drogą to Wam dobrze... my sobie teraz raz na jakiś czas tylko pozwalamy... Emek się boi o skarbusia... ech... męzczyźni :p

To tak jak w filmie pt.”Wpadka”
Chlopak powiedzial dziewczynie swojej w zaawansowanej coazy ze nie da
rady z nia uprawiac seksu bo nie da rady myslec ze jego penis jest przy czole dziecka [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Mezczyzni - niby za duzo nie wnikają a jak nie trzeba to jednak [emoji846]
Nadrobicie później wszelkie zaległości napewno!
 
Do góry