reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
coś tu ucichło... ja nie mogę się doczekać czwartkowej wizyty... ech... dziś beta 770,2 przyrost 100% w ostatnim okresie dwudniowym więc się cieszam troszeczkę, chociaż to jeszcze nie oznacza, że wszystko będzie cudnie... kiedy ja uwierzę i się przestanę bać?
@redferrari jesteś już po wizycie?? Czekam na wieści z zaciśniętymi [emoji106][emoji106][emoji106]
 
reklama
Dziewczyny które zaszły po inseminacji w ciążę czy miałyście bóle brzucha w dole ? I takie wrażenie ciagniecia przy podnoszeniu czegoś ? Co to może być? Nigdy czegoś takiego nie miałam a nie chce sobie wkręcać. Na bete muszę poczekać jeszcze trochę bo w sikance nie wierzę jakoś :/
 
@redferrari jesteś już po wizycie?? Czekam na wieści z zaciśniętymi [emoji106][emoji106][emoji106]
7dpt 34 .6
9dpt 74.1
10dpt 99.1
11dpt 133,1
13 dpt 241,0
16 dpt 770,2
19 dpt 2145 więc rośnie ładnie Pan dr powiedział, żebym już nie sprawdzała :D
jest malusi pęcherzyk ciążowy i zarys pęcherzyka żółtkowego
niestety są też 4 torbiele na jajnikach :(
co człowiek chce być spokojniejszy to mu coś nowego do zmartwień dochodzi ech...
 
Ostatnia edycja:
7dpt 34 .6
9dpt 74.1
10dpt 99.1
11dpt 133,1
13 dpt 241,0
16 dpt 770,2
19 dpt 2045 więc rośnie ładnie Pan dr powiedział, żebym już nie sprawdzała :D
jest malusi pęcherzyk ciążowy i zarys pęcherzyka żółtkowego
niestety są też 4 torbiele na jajnikach :(
co człowiek chce być spokojniejszy to mu coś nowego do zmartwień dochodzi ech...
No trochę się nachodzilaś na tą krew [emoji1]
Jest pęcherzyk ciążowy jest radość! [emoji4][emoji7]
A o tych torbielach coś lekarz mówił? Że np mogą się wchłonąć same?
 
No trochę się nachodzilaś na tą krew [emoji1]
Jest pęcherzyk ciążowy jest radość! [emoji4][emoji7]
A o tych torbielach coś lekarz mówił? Że np mogą się wchłonąć same?
podobno powinny, ale mam leżeć i dostałam zwolnienie do kolejnej wizyty z kodem ciąży więc muszę już w robocie powiedzieć a to tak wcześnie i nie wiadomo jak to będzie ech...
 
Dziewczyny mam do Was pytanie i prośba. Ni cholery nie wiem od czego takie coś mi powychodzilo o tylko na lewej rece od wewnętrznej strony. Nie swędzi . I to pojawilo sie we wtorek a dzis lekko nad kolanami. Byłam teraz nad naszym morze, brałam ta luteina + duphaston.
 

Załączniki

  • IMG-20180607-WA0007.jpeg
    IMG-20180607-WA0007.jpeg
    963,8 KB · Wyświetleń: 61
Dziewczyny mam do Was pytanie i prośba. Ni cholery nie wiem od czego takie coś mi powychodzilo o tylko na lewej rece od wewnętrznej strony. Nie swędzi . I to pojawilo sie we wtorek a dzis lekko nad kolanami. Byłam teraz nad naszym morze, brałam ta luteina + duphaston.
kiepsko widać w tym świetle to takie krosteczki z białymi czubkami czy suche na czubeczkach?
 
kiepsko widać w tym świetle to takie krosteczki z białymi czubkami czy suche na czubeczkach?

Bez białych czubkow. Wygląda to tak jakbyś pod skórą włożyła sobie kamyszki to nie jest czerwone ani nie swędzi. Można powiedzieć że wygląda trochę to jak gęsią skórka
Wydaje mi się że są to potowki chociaż nigdy nie miałam ich.
 
reklama
Byłam dziś na kontrolnej wizycie☺ mój bąbelek ma 13 tygodni i podobno to chlopiec☺ dziś to ja się popłakałam jak widziałam jaki ruchliwy jest mój skarb. Mąż się ze mnie śmieje ale w pewnym momencie było jakby maluszek pomachal do nas
 

Załączniki

  • 20180607_150927.jpg
    20180607_150927.jpg
    512,6 KB · Wyświetleń: 71
Do góry