reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
U mnie od stycznia jest cykl naturalny. Odpuściłam totalnie. Musiałam bo byłam na skraju wyczerpania. A teraz mam najdziwniejszy cykl życia. Dziś już 53dc ...nigdy tak nie miałam. Do tego długo dużo gęstego śluzu białego a od wczoraj ciągnący się i przezroczysty ! ... test owu negatywny a test ciążowy zrobiłam kilka dni temu i była 1 kreska. Okresu brak ... a przed przerwą w staraniach miałam już ładne wyniki. Kazali odstawić leki.
może trzeba to z ginem skonsultować co się dzieje, czasem też tak poprostu bywa...
 
reklama
Hej, doradzcie. Po udraznianiu przesunal mi sie okres. Miala byc iui w poniedzialek a teraz owu bedzie kolo niedzieli. Kliniki zamkniete. Chyba iui nie bedzie.
Zastanawiam sie nad wyjazdem. Moze tam podczas odprezenia jakis naturalny cud? Tu stresuje sie niesamowicie.
świetny pomysł! odpoczywaj!
 
reklama
Dziewczyny.... Ja chyba jestem w ciazy...
IMAG4363.jpg
 

Załączniki

  • IMAG4363.jpg
    IMAG4363.jpg
    60,3 KB · Wyświetleń: 474
Do góry