reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
U mnie beta dziś 550;) rośnie ładnie. Kefirek jak u Ciebie?

Dziś postanowiłam zrezygnować z wakacji w Tajlandii :( miałam jechać za 2 tyg. Ciagle się waham ale ginekolog mi zdecydowanie odradza, czytałam o dendze i zika i zaczęłam się bać. Kurczę ale caly czas mi chodzi po głowie czy by nie jechać.... już raz byłam i nic mi nie było, ale ryzyko jest....
 
reklama
cześć dziewczyny dawno mnie nie było
mam wiele wiele stron do nadrobnienia
zuzik dziękuje ze jeszcze o mnie pamiętacie...:* gratuluje to bie i innym dziewczyną waszych małych cudów
niestety jja na swój jeszcze czekam....dalej starmy sie naturalnie ...już myslałam ze sie udało bo ale @z opóżnieniem przyszła.....
teraz jestem po owulacji chyba niewiem bo cos felerne testy miałam i nic a nic nie wychodziło....
i pytanie do was bo jak nnna zlosc pekł mi ząb imusiałam w 2 dniu stymulacji mięc przeswietlenie zęba noi czy zaszkodziło to?? czytałam ze nie powinno ale jakośtak się boje co wy na to?....kurcze chyba nie wytrzymam i wczesniej pojde po to skierowanie na laparoskopie.....moze mi cos pomoze
 
cześć dziewczyny dawno mnie nie było
mam wiele wiele stron do nadrobnienia
zuzik dziękuje ze jeszcze o mnie pamiętacie...:* gratuluje to bie i innym dziewczyną waszych małych cudów
niestety jja na swój jeszcze czekam....dalej starmy sie naturalnie ...już myslałam ze sie udało bo ale @z opóżnieniem przyszła.....
teraz jestem po owulacji chyba niewiem bo cos felerne testy miałam i nic a nic nie wychodziło....
i pytanie do was bo jak nnna zlosc pekł mi ząb imusiałam w 2 dniu stymulacji mięc przeswietlenie zęba noi czy zaszkodziło to?? czytałam ze nie powinno ale jakośtak się boje co wy na to?....kurcze chyba nie wytrzymam i wczesniej pojde po to skierowanie na laparoskopie.....moze mi cos pomoze
No nareszcie dałaś znak ! Ale to co wstrzymujecie się narazie z in vitro ?
Tylko starania naturalne ?
Czemu tyle czasu nic nie pisałaś? :p
 
reklama
@cikulinka prześwietlenie wykonane do momentu owulacji nie ma wpływu na cykl, wystawiamy się na zbyt mała małe promieniowania. Jeśli RTG byłoby w drugiej fazie cyklu to już inna bajka i tu mogłoby zaszkodzić.
Ja po którejś inseminacji musiałam jechać do dentysty gdzie miałam mieć znieczulenie i pytałam doktorka o to czy mogę czy to nie zaszkodzi ewentualnej ciąży, powiedział że to znieczulenie bardzo miejscowe i nie zaszkodzi.
 
Do góry