reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Nie zaszłam, głównie dlatego, że mój mąż przechodził wtedy konsultacje, kuracje itepe a później wyjechałam prawie na rok za granice. Moja ginekolog miała dość konkretne podejście, przy pierwszej wizycie od razu męża na badania, mi w usg wyszło podejrzenie wodniaka i z tad skierowania na laparo. Stwierdzała ze przy okazji zrobią diagnostykę. Do poważniejszych starań typu, stymulacje a później inseminacja skierowała nas dopiero jak miała pewność ze wszystko działa.

To zabieg tuż tuż ! Jeśli masz obawy czy pytania to pisz na priv. Mam nadzieje ze pójdzie Ok i zaraz zobaczysz dwie kreski:)

Dzieki, chyba nie boje sie samego zabiegu, tylko tego, ze moze w zlym czasie robiony, ze nie przyniesie oczekiwanego efektu itp. Ja tez Ci tego zycze, wszystkim dobrze zycze. Ale po tylu latach sfrustrowanie czasem jest takie, ze trudno cieszyc sie z innymi. Ale dzidzius to piekny cud. Niech wszystkim mamusiom zdrowo w brzuszkach rosnal.
 
Właśnie dzwoniłam i nie mogą mi powiedzieć wyniku przez tel ale oddzwonil do mnie mój doktorek i przekazał wynik beta 314:)

Szok to chyba najlepsze określenie na to co się dzieje :biggrin2:
Super wieści! Gratulacje[emoji173]
Czyli kolejny sukces doktora Tomasza[emoji6]

Napisane na LG-H870 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękuję, czuje się dobrze. Od kilku dni leżę, bo zaczęłam plamić i wylądowałam na IP. Dopakowali mnie progesteronem i już jest lepiej. Maluchy mają po 1.5cm :)
Zuzik spóźnione gratki! I to podwójne[emoji7]
Musisz chuchać i dmuchać na siebie.

Napisane na LG-H870 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A gdzie jest Jadzia ?

Jeszcze chwilę na Ciebie zaczekam ,a potem jeszcze chwilę ... I każdą kolejną tez zaczekam !... [emoji188][emoji177][emoji271]
 
Cześć dziewczyny [emoji846] W czwartek miałam robiona pierwsza inseminacje. Od dzisiaj mam brać Utrogestan (Progesteron) i nie wiem czy mam tabletkę normalnie łyknąć czy dopochwowo? Jak wy przyjmowałyscie progesteron po iui? Pozdrawiam [emoji846]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny [emoji846] W czwartek miałam robiona pierwsza inseminacje. Od dzisiaj mam brać Utrogestan (Progesteron) i nie wiem czy mam tabletkę normalnie łyknąć czy dopochwowo? Jak wy przyjmowałyscie progesteron po iui? Pozdrawiam [emoji846]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Lekarz nie mówił? Może poczytaj w Internecie? Nie wiem jak się akurat ten progesteron przyjmuje [emoji26] może dziewczyny podpowiedzą...

Jeszcze chwilę na Ciebie zaczekam ,a potem jeszcze chwilę ... I każdą kolejną tez zaczekam !... [emoji188][emoji177][emoji271]
 
A u mnie dziś 12 dni po iui zrobilam test i biel bije po oczach ... w sumie nie spodziewalam się innego wyniku skoro nasienie takie kiepskie [emoji58]

Jeszcze chwilę na Ciebie zaczekam ,a potem jeszcze chwilę ... I każdą kolejną tez zaczekam !... [emoji188][emoji177][emoji271]
 
Cześć dziewczyny [emoji846] W czwartek miałam robiona pierwsza inseminacje. Od dzisiaj mam brać Utrogestan (Progesteron) i nie wiem czy mam tabletkę normalnie łyknąć czy dopochwowo? Jak wy przyjmowałyscie progesteron po iui? Pozdrawiam [emoji846]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Mialam ten sam problem bo ulotka po czesku i lekarz zapomniałam mi sprecyzować... Generalnie ja brałam doustanie bo nawet nie wpadłam wtedy na to żeby inaczej i powiedział że spoko mogło byc, Ale 'dowcipnie' lepiej się wchłania. Więc jeżeli nie masz problemów z infekacjami to lepiej jednak dopochowowo

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mialam ten sam problem bo ulotka po czesku i lekarz zapomniałam mi sprecyzować... Generalnie ja brałam doustanie bo nawet nie wpadłam wtedy na to żeby inaczej i powiedział że spoko mogło byc, Ale 'dowcipnie' lepiej się wchłania. Więc jeżeli nie masz problemów z infekacjami to lepiej jednak dopochowowo

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom

Dziękuje za odpowiedz [emoji846] właśnie na ulotce sa dwa warianty, lekarka mówiła jak przyjmować ale nie mogę sobie przypomnieć [emoji23] Czyli będzie dowcipnie[emoji846]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry