reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
1519999331-56f7cbd104a0c345-aaaaaa.jpeg


Napisane na RNE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Chyba chciał piątkę przybić [emoji4]
Super zdjęcia :)
Rośnijcie zdrowo - zleci zanim się obejrzycie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dokładnie:-) Miałam testować w poniedziałek, a czuję podświadomie że po prostu nic z tego. Beta z zastrzyku już pewnie wyparowała i zamiast ciążowo, czuję się po prostu okresowo:-( U mnie niestety przez kilka ostatnich lat nie udaje się zbić prolaktyny bez względu na to ile i jakie tabletki bym przyjmowała. Ale 3- mam kciuki za Ciebie. Pozdrawiam:-)

Lekarz mi ostatnio powiedział, że to raczej nie prolaktyna. Że z podwyższona też można zajść. Dziwni CI lekarze.
 
reklama
U mnie raczej nic z tego. Bladość dzisiejszego testu wręcz daje po oczach. Zrobię jeszcze jutro, zgodnie z zaleceniami gina i pomyślę czy warto kłuć się w poniedziałek na betę. No cóż, troszkę jest przykro, ale też szanse były niewielkie. Mówi się trudno, walczy się dalej:-)
 
Do góry