reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Bozeee udało się!!!! Hcg ilościowo 277,0 mUl/ml emoji16][emoji16][emoji16][emoji16][emoji16][emoji16]
Progesteron 39

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Gratuluję!!!! [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
Teraz nic tylko dbać o siebie [emoji4]
Super wieści ... i super siła dla walczących dalej [emoji4]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Byłam... ufff... jest pecherzyk a w nim zaczyna tętnic zarodek, za tydzień na kolejne badanie USG. dostałam 2x2 duphaston i 2x lutinus. Jestem szczęśliwa !!

Super :) nie obejrzysz się jak ten „pęcherzyk” da Ci niezłego kopa [emoji2]
Odpoczywaj teraz dużo [emoji173]️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja w tym miesiącu naturalny cykl. Próbuje jak najmniej myśleć żeby zrobić sobie miesiąc odpoczynku hihi. Ale czuję dzisiaj ewidentnie owulke więc trzymajcie kciuczki może jakiś naturas wpadnie :D

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja w tym miesiącu naturalny cykl. Próbuje jak najmniej myśleć żeby zrobić sobie miesiąc odpoczynku hihi. Ale czuję dzisiaj ewidentnie owulke więc trzymajcie kciuczki może jakiś naturas wpadnie :D

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom

Bylam dzis w fertimedice, dostalam antybiotyk na paciorkowca I skierowanie na laparo. Od nastepnego cyklu zmieniam tez leki do stymulacji. W tym cyklu tez bez stymulacji. Ale IUI moze zrobie jak bedzie do czego. To trzymam kciuki za Ciebie I za siebie.

Evelevel, sloneczko, łaaaaaał, brak mi slow. Gratulucje. Podejscie na pewno pomoglo. Super.
 
Dziewczynki a podczas owulacji poziom LH spada? Największy jest przed owu dobrze kojarzę?

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry