reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
"Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa,
żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń,
złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń."



GRUDZIEŃ



@Joaszka, @Tyczusia, @Lanolka, @Evelevel gratulujemy dwóch wyczekanych kreseczek


NOWY ROK, NOWE PLANY I NADZIEJE

STYCZEŃ


04 - Evelevel - powtórka bety po IVF
04 - HiperNova - wizyta w sprawie IVF/monitoring cyklu
05 - Joaszka - wizyta ciążowa
07 - zylwia - wizyta serduszkowa po udanym IVF
09 - justynaszatanka - pierwszy monitoring cyklu
09 - Lanolka - podglądanie Fasolki, wizyta serduszkowa
11 - .............. - trzymamy kciuki :)
12 - Tyczusia - pierwsze podglądanie Kropka po naturalsie
12 - zuzik85 - wizyta w klinice przed stymulacją
12 - Evelevel - wizyta pęcherzykowa
13-15 - Cikulinka - starania naturalne
15 - zuzik85 - przewidywany termin @/początek stymulacji przed drugim podejściem
16 - demollka - testowanie po IUI

Candygirl - testowanie po trzeciej IUI
zuzik85 - IUI podejście drugie
jadzia715 - IUI podejście pierwsze
agawid - IUI podejście drugie


"Pesymista szuka przeciwności w każdej okazji.
Optymista widzi okazję w każdej przeciwności..."

Nigdy się nie poddawaj!!!
Nigdy...nigdy...i jeszcze raz nigdy!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Emek był wczoraj u Urologa. Urolog zdziwiony, że dopiero teraz do niego trafił. Zbadał, zapisał leki i za miesiąc do kontroli. Teraz mam dylemat, czy czekać kolejny miesiąc z ivf czy iść za ciosem (przygotowania do długiego protokołu już zaczęłam) . Urolog stwierdził że kliniki są nastawione na nabijanie kasy, i że często przyczyny małej ilości żołnierzyków są łatwe do wyleczenia. Jutro idę na monitoring więc się dowiem co ma Gin do powiedzenia na ten temat.
P.s. Zalecenia urologa stosunek 3-5razy w tyg. Emek zachwycony.
 
@HiperNova co emek dostał na poprawę nasienia?
Hmmm...5 razy w tygodniu, to trochę przesadził :) Choć emek na pewno zadowolony.
Żeby plemnik dojrzał, musi upłynąć 72 godziny od ostatniego wytrysku. Więc stosunek co drugi dzień to i tak lekkie naciągnięcie :) Oczywiście jeśli chodzi o prokreację, bo jeżeli dla przyjemności i scementowania związku, to nawet 5 razy dziennie można! :p
 
@HiperNova co emek dostał na poprawę nasienia?
Hmmm...5 razy w tygodniu, to trochę przesadził :) Choć emek na pewno zadowolony.
Żeby plemnik dojrzał, musi upłynąć 72 godziny od ostatniego wytrysku. Więc stosunek co drugi dzień to i tak lekkie naciągnięcie :) Oczywiście jeśli chodzi o prokreację, bo jeżeli dla przyjemności i scementowania związku, to nawet 5 razy dziennie można! :p
Lekarzowi bardziej chodziło o pozbycie się zdechlaków ;)
Na początek dostał Alfabax. A po dosłaniu skanów wyników z kliniki czeka na hasło od urologa czy ma brać Biseptol i Majamil
 
Lekarzowi bardziej chodziło o pozbycie się zdechlaków ;)
Na początek dostał Alfabax. A po dosłaniu skanów wyników z kliniki czeka na hasło od urologa czy ma brać Biseptol i Majamil
A jakie ma parametry jeżeli chodzi ruchliwosc, żywotność i plemniki o prawidłowej budowie?
Mojemu emkowi mówią że ma dobre ale coś mi się nie chce wierzyc, jakieś mi się wydaja średnie.

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
dziewczyny dawno mnie nie było ale podczytywałam...i dzielnie kibicowałam...
gratuluje każdej po kolei ciesze się z wami tak jak by i mnie sie cud cudów przydarzył....
niestety 31 po staraniach naturalnych przyszła wredota @ :(
ale już zaczełam stymulacje na nowy cykl powiedziałam sobie ze się nie poddam ...nie teraz kiedy już przeszłam tyle......
moj facet powiedział ze mam nas zapisac do kilniki(a noarmalnie cały czas się starać i dziąłć może zdarzy sie cud) na wizyte zobaczymy co oni powiedzą ...moze jeszcze coś zaleca a moze powiedza ze tylko ivf...... niewiem tylko jak ja uzbieram taka kase i kiedy.
i pytanie do was
kto się leczy w gamecie w kielcach?
do kogo tam warto się zapisać....... pomocy???.... tam mamy w miare prosty dojazd no chyba ze warszawa ale gdzie i do kogo?.....
jak chcecie to dopisze się do kalendarza na 13-15.01 naturalne starania
 
dziewczyny dawno mnie nie było ale podczytywałam...i dzielnie kibicowałam...
gratuluje każdej po kolei ciesze się z wami tak jak by i mnie sie cud cudów przydarzył....
niestety 31 po staraniach naturalnych przyszła wredota @ :(
ale już zaczełam stymulacje na nowy cykl powiedziałam sobie ze się nie poddam ...nie teraz kiedy już przeszłam tyle......
moj facet powiedział ze mam nas zapisac do kilniki(a noarmalnie cały czas się starać i dziąłć może zdarzy sie cud) na wizyte zobaczymy co oni powiedzą ...moze jeszcze coś zaleca a moze powiedza ze tylko ivf...... niewiem tylko jak ja uzbieram taka kase i kiedy.
i pytanie do was
kto się leczy w gamecie w kielcach?
do kogo tam warto się zapisać....... pomocy???.... tam mamy w miare prosty dojazd no chyba ze warszawa ale gdzie i do kogo?.....
jak chcecie to dopisze się do kalendarza na 13-15.01 naturalne starania
Ja jeżdżę do gamety w Rzgowie. Wczoraj juz podpisalismy papiery do ivf. Jeszcze w niedzielę zrobie test,a noz widelec sami cos zdzialalismy....;-)
 
dziewczyny dawno mnie nie było ale podczytywałam...i dzielnie kibicowałam...
gratuluje każdej po kolei ciesze się z wami tak jak by i mnie sie cud cudów przydarzył....
niestety 31 po staraniach naturalnych przyszła wredota @ :(
ale już zaczełam stymulacje na nowy cykl powiedziałam sobie ze się nie poddam ...nie teraz kiedy już przeszłam tyle......
moj facet powiedział ze mam nas zapisac do kilniki(a noarmalnie cały czas się starać i dziąłć może zdarzy sie cud) na wizyte zobaczymy co oni powiedzą ...moze jeszcze coś zaleca a moze powiedza ze tylko ivf...... niewiem tylko jak ja uzbieram taka kase i kiedy.
i pytanie do was
kto się leczy w gamecie w kielcach?
do kogo tam warto się zapisać....... pomocy???.... tam mamy w miare prosty dojazd no chyba ze warszawa ale gdzie i do kogo?.....
jak chcecie to dopisze się do kalendarza na 13-15.01 naturalne starania

Hej Kochana. Dawno Cię nie było w krzakach siedzisz [emoji12] z wyborem lekarza nie pomogę bo ja w Lublinie się leczę. A Ty u kogo się leczysz w Radomiu? Mojego M ciotka zaszła właśnie w ciąże i mówiła coś o jakimś Wozniaku?! Nie wiem czy dobrze pamietam ale facet podobno tez w Wawie robi iui i ivf. Mówiły ze jest dość skuteczny. Jak będziesz chciała to dowiem się co gdzie i kiedy [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry