reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
Wspaniała wiadomość! Szczere gratulacje i tchnełaś w nas nadzieje żeby się nigdy nie poddawać! Ile miałaś IUI wcześniej i jak długo się staracie ?
Requiem w listopadzie miałam pierwszą IUI. W grudniu mieliśmy powtórzyć bo poprzednia się nie udała, ale odpuściliśmy bo okazało się że jajeczka są po prawej NIEDROŻNEJ stronie. Staramy się od maja tego roku. Ja jestem w takim szoku, że nie wiem co mam myśleć. Bardzo się boję, że to wszystko jest zbyt piękne. Ale staram się myśleć pozytywnie. Teraz nie mogę się zamartwiać, muszę dbać o siebie i dzidziusia. Trzymajcie za nas kciuki :*
 
Mam wynik bety: 174,8... ja chyba jestem w ciąży :szok:
Tyczusia...mordko Ty moja!!!!
Gratulacje!!!!!
Jakbym Cię tu miała to wyściskałabym Cię milion razy!!!
Umawiaj się do gina, sprawdzić czy Kropek mebluje się w macicy, co by mu do głowy jaki jajowód nie przyszedł ;p
Na betę śmignij po 48 godz. Powinna być ok 500.
No i ciesz się!!!! Choćby przechodnie dziwnie patrzyli na banana na Twojej buzi ;)
I kwas foliowy bierz :)
I Progesteron zrób przy okazji bety, to ważne ;)
No i........Wesołych świąt!!!!! :)
Aaaaaa!!!! ...jakiś fluid ciążowy podeślij :) <3
 
Wspaniała wiadomość! Szczere gratulacje i tchnełaś w nas nadzieje żeby się nigdy nie poddawać! Ile miałaś IUI wcześniej i jak długo się staracie ?
Super! trzymam mocno kciuki, takie niespodzianki są najlepsze!! a jeszcze tAK z zaskoczenia i wszystkim życzę pełnej nadzieji!!
 
Lanolka gratulacje ! :) W końcu jakieś dobre wieści, powiedz bo nie doczytałam - zaszłaś dzięki IUI czy naturalny cud ? :)
@Lanolka Gratuleje! Ja w dzień @ miałam betę 113,5 a dwa dni później 343,4, teraz robię we wtorek powtórkę. Oby nam pięknie przyrastała! :)

Sylvia mam nadzieje że z ciążą się udało!!!
Mnie tutaj dawno nie było, tak się wdedy cieszyłam aż tu się okazało ciąża pozamaciczna z ta pewnie tak niska beta. Tak faktycznie startowała tutaj zaraz po 1 |IUI| i mam nadzieje ze ta druga to już będzie udana
 
reklama
Do góry