reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Chodzi o to że ja nie mogę być w ciąży... Nie miałam inseminacji, odpuściliśmy, były 2 jajeczka ale po prawej stronie, a prawy jajowód mam niedrożny. Po za tym M ma bardzo słabe nasienie. I jeszcze przytulalismy się tylko 1 raz. Na betę dopiero po poludniu, po pracy mogę iść . Oszaleje!!!!
Tyczusia, normalnie mi się śmiać chce z tego co piszesz! Jak to nie możesz być w ciąży?
Nie zbadane są wyroki boskie, a to co piszesz to CUD!!!!!!!!!!!
Bardzo Ci gratuluję i życzę wysokiej bety i spokoju przez 9 miesięcy :)
 
reklama
Hej, u mnie powtórka z miesiąca poprzedniego, 22 dc, ćmienie brzucha jak zwykle, dziś rano kremowo mleczny śluz już zwiastujący jak w poprzednim cyklu @. Okazało się też, że mam paciorkowca- streptococcus agalactiae. Stan psychiczny na dziś- załamanie nerwowe.
Nuna, jeszcze nic nie jest przesądzone. Czekamy do terminu @ i oby dwie kreski Cię mile zaskoczyły ;)

U mnie przerwa w staraniach odwołana. I choć w tym cyklu owulka wypadnie w święta lub tuż po i do IUI nie podejdziemy, to mam zamiar jakiegoś naturalsa pod choinką zmajstrować ;)

Nuna, kalendarz...plissss ;p
 
Nuna, jeszcze nic nie jest przesądzone. Czekamy do terminu @ i oby dwie kreski Cię mile zaskoczyły ;)

U mnie przerwa w staraniach odwołana. I choć w tym cyklu owulka wypadnie w święta lub tuż po i do IUI nie podejdziemy, to mam zamiar jakiegoś naturalsa pod choinką zmajstrować ;)

Nuna, kalendarz...plissss ;p

No masz racje, właśnie się zaczęłam nakręcać...i złapałam fazę, że może cud, może jestem...
A co wpisywać, dziewczyny, wszystkie natychmiast podają plany około świąteczne i noworoczne!!!! Natychmiast!!!!
 
"Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa,
żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń,
złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń."


Joaszka - nasza szczęściara z listopada, II kreseczki

GRUDZIEŃ

22- Evelevel- TRANSFER DZIDZIUSIA 16.00
22- Tyczusia- beta potwierdzająca cud
27- nuna85- termin @ a może cud
29- sroka87- wizyta w sprawie in-vitro

luska22 - laparoskopia
Candygirl600 - III podejście do IUI

NOWY ROK, NOWE PLANY I NADZIEJE
STYCZEŃ 2018


"Pesymista szuka przeciwności w każdej okazji.
Optymista widzi okazję w każdej przeciwności..."

Nigdy się nie poddawaj!!!
Nigdy...nigdy...i jeszcze raz nigdy!!!
 
Ostatnia edycja:
Nuna w kalendarzu nie być może a transfer jutro o 16 [emoji6]wszystko jest ok z wynikami, jajniki ciut opuchnięte ale nie wskazują na hiperka [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry