reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Ja po clo miałam uderzenia gorąca i na buzi druga hormonalna młodość. Dopiero teraz mi znikają pod koniec cyklu i pomyśleć że jak będzie bladzioch to niedługo od nowa zabawa w nastolatkę. I to takie wulkany których ani ukryć ani nic :p
 
Niestety wyniku dzisiaj nie będzie :/ dopiero w poniedziałek. Oszaleje! Pobiegłam do apteki i... jedna kreska :/
Dzisiaj mamy wesele więc chciałam wiedzieć. Ale chyba na wszelki wypadek nie będę piła. Może na test jest jeszcze za wcześnie? Czy to tylko głupia nadzieja...
Moja Droga jak wynik bety?
 
Niestety beta negatywna :(
Ale jestem bardzo zaskoczona moja reakcją, bo poprostu otworzyłam kalendarz i zaczęłam planować kolejne kroki, nie wpadłam w histerię jak to sobie wyobrażałam. Kolejne podejście dopiero w styczniu, bo jedna stronę mam niedrożną :/
A na razie skupie się na innych rzeczach. I oczywiście za was trzymam mocno kciuki :*
 
Niestety beta negatywna :(
Ale jestem bardzo zaskoczona moja reakcją, bo poprostu otworzyłam kalendarz i zaczęłam planować kolejne kroki, nie wpadłam w histerię jak to sobie wyobrażałam. Kolejne podejście dopiero w styczniu, bo jedna stronę mam niedrożną :/
A na razie skupie się na innych rzeczach. I oczywiście za was trzymam mocno kciuki :*
oj to przykro mi, Ale dobrze ze masz takie podejście, ja też już chce piątek żeby wiedzieć czy w lewo czy w prawo. Na razie nie czuję praktycznie żadnych objawow , jedynie moje sutki stały sie przeogromne. A mój emek mówi że jest TAM mega ciasno. Ale nie wiem czy mogę uznać to za jakoś objaw
 
Dziewczyny nie wiem co jest ku.. grane bo byłam pewna że część bet będzie pozytywna a tu masakra jakaś wszystkie negatywne jakoś ten rok nie sprzyja ciążom :(
 
dziewczyny czy Wy po inseminacjach i tych stymulacjach troche się rozregulowałyście? ja do tej pory miałam szalenie regularne miesiączki a teraz różnica sięga nawet 5 dni !!! dziś dostałam znów @,w 25 dniu cyklu....skróciła się mi się faza lutealna
 
Niestety beta negatywna :(
Ale jestem bardzo zaskoczona moja reakcją, bo poprostu otworzyłam kalendarz i zaczęłam planować kolejne kroki, nie wpadłam w histerię jak to sobie wyobrażałam. Kolejne podejście dopiero w styczniu, bo jedna stronę mam niedrożną :/
A na razie skupie się na innych rzeczach. I oczywiście za was trzymam mocno kciuki :*
Hej. Dlaczego w styczniu? Ja też mam jeden niedrożny jajowod. A owu mialam 4 razy pod rząd po str niedrożnej. Po stymulacji mam zawsze pęcherzyki w obu jajnikach i miałam 2 iui pod rząd. Po 1 mialam przerwe ale była torbiel...
To nie zawsze jest tak że owu na zmianę...

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
dziewczyny czy Wy po inseminacjach i tych stymulacjach troche się rozregulowałyście? ja do tej pory miałam szalenie regularne miesiączki a teraz różnica sięga nawet 5 dni !!! dziś dostałam znów @,w 25 dniu cyklu....skróciła się mi się faza lutealna
U mnie nadal punktualnie jak w zegarku...+/- 1 dzień ewentualnie

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry