reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
No właśnie chyba się pospieszylam u mnie 10 dzień po iui .Mi Bylam dzis na becie po pracy pomyslalam ze 1 dzień w tą czy w tamta mnie nue zbawi ale wynik niestety 2. wg gina betę kazał jutro bo ja mam krótkie cykle 24 wiec teoretycznie @ jutro .,,akysz,,
Ale może faktycznie coś się tam wydłużyło. Eh to gdybanie i niepewnosc. Więc chyba jutro nue na co powtarzać tylko może w srode. W środę tez gin.
A może akurat aż 2. Do zagnieżdżenia dochodzi między 6-12 dniem wiec nic straconego. Coś ruszyło. I tak jak piszesz jutro może być za wcześnie na powtórkę ale sprawdź w środę i zobaczymy co tam się dzieje [emoji4]trzymam kciuki za powodzenie [emoji110][emoji110][emoji110]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No to wysyłam Ci troszkę mojego optymizmu!
11 dzień to jeszcze nic straconego. W 11 może dojść dopiero do zagnieżdżenia i od 13 wytwarza się beta hcg. Dlatego jeszcze nie trać nadziei. :*
Dziękuję bardzo :-) No ciężki dzis dzień bardzo. I dlatego ten test mnie podkusil. Myslalam,ze moze humor sobie poprawie,ale nie udalo sie...
 
Mam nadzieje,ze to za wczesnie a nawet mysle ze na pewno za wczesnie na test dlatego nie ma sensu sie zalamywac. Wspolczuje sytuacji w pracy. To na pewno nie pomaga. Nie ma szansy,zeby ja zmienic? Ja mam dzisiaj 10 dzien i tak bardzo chcialabym.juz znac odpowiec a z drugiej strony boje sie sprawdzic.

Niby też myślę,ze to za wcześnie,ale liczylam,ze zobacze chociaż jakiś mały cień...Zwłaszcza,ze naprawdę czuje się jakos inaczej.
A z pracą mam cos nagrane,ale to po nowym roku. Niby to juz niedługo,ale kazdy dzien tam to dla mnie koszmar. A na lekarzy niestety pieniędzy potrzeba. Na dodatek w mojej klinice nie chca raczej dawac zwolnien.
 
Boże jak ja Cię rozumiem! W pracy też mam masakrę, ale z tego samego powodu co Ty zaciskam zęby i trzymam się miejsca, bo całym sercem mam nadzieję na dziecko, które byłoby lekarstwem na całe zło.
 
Juz dzis nie testowalam nie chce sie denerwowac .Jutro beta.Chyba ze @ zawita ale moze sie opoznic bo jeszcze dupaston biore.
No uczy cierpliwosci nie ma co a najgorzej mi przykro jak patologia zachodzi bach i dziecko 2,3,4...

Wlasnie jade do pracy obecna uwiwlbiam bo poprzednia brrrr
 
Juz dzis nie testowalam nie chce sie denerwowac .Jutro beta.Chyba ze @ zawita ale moze sie opoznic bo jeszcze dupaston biore.
No uczy cierpliwosci nie ma co a najgorzej mi przykro jak patologia zachodzi bach i dziecko 2,3,4...

Wlasnie jade do pracy obecna uwiwlbiam bo poprzednia brrrr

Dokładnie tak!! Ty się starasz, jeździsz po lekarzach, denerwujesz, dbasz o siebie żeby nie palić, nie nadużywać alko , a tam alkohol i fajki nawet w ciąży i dzieci się rodzą rok po roku i to bez żadnych komplikacji. :errr:
 
U mnie fostimon też nie pomogl :( cykl stracony! Nic nie urosło na prawym jamniki:( a na histopatologii wyszło że mam przewlekłe zapalenie endometrium i dostałam antybiotyk.
Może przez ten antybiotyk nic nie urosło?! Już sama nie wiem i siły już brakuje jeszcze mąż idzie na operacje serca 5 grudnia. Nie wiem jak ja to ogarnę na razie to mnie serce pęka jak myślę o nim :(

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie fostimon też nie pomogl :( cykl stracony! Nic nie urosło na prawym jamniki:( a na histopatologii wyszło że mam przewlekłe zapalenie endometrium i dostałam antybiotyk.
Może przez ten antybiotyk nic nie urosło?! Już sama nie wiem i siły już brakuje jeszcze mąż idzie na operacje serca 5 grudnia. Nie wiem jak ja to ogarnę na razie to mnie serce pęka jak myślę o nim :(

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Przykro mi. Mam nadzieje ze po operacji meza wystartujecie z nowymi silami do walki. Trzymam kciuki
 
Do góry