reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
No właśnie nikt mi tego nie zdiagnozował bo zawsze wszystko miałam jak w zegarku ale z drugiej strony nie miałam specjalistycznych badań pod tym katem [emoji6] i tak czytam i czytam i wszystkie znaki na niebie wskazują na właśnie ta diagnozę. W piątek idę do lekarza wiec pewnie powie już co i jak [emoji16]
A hak Ty się czujesz? Przykro mi śle następnym razem się uda!! Trzymam kciuki [emoji6]

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana, mój synek nie ma na sobie niewycałowanego miejsca :)
W takich chwilach docenia się jeszcze bardziej to co się ma [emoji173]

Ja jestem silna, jedno niepowodzenie mnie nie złamie.
Nie powiem, smutno mi, ale w moim przypadku dzisiejszy wynik nie wywołał u mnie takiego stanu jaki miałam po pierwszej nieudanej.
Przyznaję bez bicia, dziecko zmienia postrzeganie wielu spraw.

Kochana, AMH się nie martw, dopasują Ci protokół i juz niedługo będziesz śmigać z brzuszkiem [emoji173] [emoji173] [emoji173]
 
A na posiewie niestety się nie znam. A dołączyli Wam antybiogram z wypisanymi antybiotykami na które ten gronkowiec jest wrażliwy?

Nie ma tez czytałam ze dołączają ale nie zawsze. Najwyżej zrobimy szersze badania i wtedy będziemy dzialac[emoji6] Ty silna babka jesteś wiec dopniesz swego jestem tego pewna [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie ma tez czytałam ze dołączają ale nie zawsze. Najwyżej zrobimy szersze badania i wtedy będziemy dzialac[emoji6] Ty silna babka jesteś wiec dopniesz swego jestem tego pewna [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Inaczej nie "nazywam się" Zuzik :)


Coś mi się wydaje, że trzeba to będzie antybiotykiem potraktować, bo może przeszkadzać przy IFV.
 
Kochana, mój synek nie ma na sobie niewycałowanego miejsca :)
W takich chwilach docenia się jeszcze bardziej to co się ma [emoji173]

Ja jestem silna, jedno niepowodzenie mnie nie złamie.
Nie powiem, smutno mi, ale w moim przypadku dzisiejszy wynik nie wywołał u mnie takiego stanu jaki miałam po pierwszej nieudanej.
Przyznaję bez bicia, dziecko zmienia postrzeganie wielu spraw.

Kochana, AMH się nie martw, dopasują Ci protokół i juz niedługo będziesz śmigać z brzuszkiem [emoji173] [emoji173] [emoji173]

Zazdroszczę Ci takiego podejścia :-) Mnie dzis podkusilo i zrobiłam test (11 po inseminacji). Dawno tak nie płakałam jak dziś,zalamalam sie totalnie :-( Na dodatek mam ciężką sytuację w pracy i chcę sie zwolnić,ale ze względu na ewentualną ciążę trzymam się tego miejsca. Tam tez juz nie daje rady. Dzis jestem strzepkiem nerwów bliskim depresji. Także Zuzik85 przydało by mi się takie pozytywne myślenie jak Twoje.
 
reklama
Zazdroszczę Ci takiego podejścia :-) Mnie dzis podkusilo i zrobiłam test (11 po inseminacji). Dawno tak nie płakałam jak dziś,zalamalam sie totalnie :-( Na dodatek mam ciężką sytuację w pracy i chcę sie zwolnić,ale ze względu na ewentualną ciążę trzymam się tego miejsca. Tam tez juz nie daje rady. Dzis jestem strzepkiem nerwów bliskim depresji. Także Zuzik85 przydało by mi się takie pozytywne myślenie jak Twoje.
No to wysyłam Ci troszkę mojego optymizmu!
11 dzień to jeszcze nic straconego. W 11 może dojść dopiero do zagnieżdżenia i od 13 wytwarza się beta hcg. Dlatego jeszcze nie trać nadziei. :*
 
Do góry