reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Zazdroszczę Ci takiego podejścia :-) Mnie dzis podkusilo i zrobiłam test (11 po inseminacji). Dawno tak nie płakałam jak dziś,zalamalam sie totalnie :-( Na dodatek mam ciężką sytuację w pracy i chcę sie zwolnić,ale ze względu na ewentualną ciążę trzymam się tego miejsca. Tam tez juz nie daje rady. Dzis jestem strzepkiem nerwów bliskim depresji. Także Zuzik85 przydało by mi się takie pozytywne myślenie jak Twoje.

To dzisiaj poplakalas i posmutalas a od jutra głowa do góry [emoji6] a praca się nie przejmuj. To tylko praca, źródło dochodów. Jak masz ciężka sytuacje i masz umowę idź do giną i powiedz jaka sytuacja, ze się stresujesz a to nie pomaga w staraniach może da l4 żebyś odpoczęła [emoji16]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No to w kosmos [emoji6] ja tam się cieszę. Przynajmniej teraz wiem co jest przyczyna tego wszystkiego i wiem czego mam się trzymać


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Na otuche ci powiem u mnie wlasnie pco bylo przyczyna...amh kosmiczne...a in vitro udalo sie za pierwszym razem...co do meza sie nie znam ale pewnie beda wam kazac to wyleczyc...
 
Zazdroszczę Ci takiego podejścia :-) Mnie dzis podkusilo i zrobiłam test (11 po inseminacji). Dawno tak nie płakałam jak dziś,zalamalam sie totalnie :-( Na dodatek mam ciężką sytuację w pracy i chcę sie zwolnić,ale ze względu na ewentualną ciążę trzymam się tego miejsca. Tam tez juz nie daje rady. Dzis jestem strzepkiem nerwów bliskim depresji. Także Zuzik85 przydało by mi się takie pozytywne myślenie jak Twoje.
Mam nadzieje,ze to za wczesnie a nawet mysle ze na pewno za wczesnie na test dlatego nie ma sensu sie zalamywac. Wspolczuje sytuacji w pracy. To na pewno nie pomaga. Nie ma szansy,zeby ja zmienic? Ja mam dzisiaj 10 dzien i tak bardzo chcialabym.juz znac odpowiec a z drugiej strony boje sie sprawdzic.
 
Mam nadzieje,ze to za wczesnie a nawet mysle ze na pewno za wczesnie na test dlatego nie ma sensu sie zalamywac. Wspolczuje sytuacji w pracy. To na pewno nie pomaga. Nie ma szansy,zeby ja zmienic? Ja mam dzisiaj 10 dzien i tak bardzo chcialabym.juz znac odpowiec a z drugiej strony boje sie sprawdzic.
Mój lekarz wyraźnie mi powiedział 15 dzień po IUI robic test. Wcześniej moze być różnie. Kochana nie załamuj się! Będzie dobrze jak nie teraz to kolejny raz! :)
 
dziewczyny trzymajcie się ale 10dc to bardzo wcześnie mi prawidłowy wynik wychodzi po 14 dniach bo inaczej coś tam ruszało a potem spadło całkiem i wtedy była masakra totalny dół ale teraz już wiem że jak biorę leki to test zawsze po 14 dniach i wtedy mniejsze rozczarowanie
 
Suzi nie licz na tesciki bo to nie jest pewny wynik. Ja mialam bete cos kolo 50 i test nie pokazal w dniu @:)) a z praca musisz ciut odpuscic-jakies l4 zalatw bo to nie sprzyja niczemu ZWLASZCZA robieniu dzieci:))
Alicjaaa i jak tam?

Napisane na GT-I9300 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No właśnie chyba się pospieszylam u mnie 10 dzień po iui .Mi Bylam dzis na becie po pracy pomyslalam ze 1 dzień w tą czy w tamta mnie nue zbawi ale wynik niestety 2. wg gina betę kazał jutro bo ja mam krótkie cykle 24 wiec teoretycznie @ jutro .,,akysz,,
Ale może faktycznie coś się tam wydłużyło. Eh to gdybanie i niepewnosc. Więc chyba jutro nue na co powtarzać tylko może w srode. W środę tez gin.
 
Mój lekarz wyraźnie mi powiedział 15 dzień po IUI robic test. Wcześniej moze być różnie. Kochana nie załamuj się! Będzie dobrze jak nie teraz to kolejny raz! :)
Wlasnie dlatego musze jakos dotrzymac do tej soboty bo wstepnie wtedy zakladalam zrobic test. Te nasze starania ucza cierpliwosci i pokory. Wszystko bylo zaplanowane a zycie pokazuje inaczej.
 
reklama
No właśnie chyba się pospieszylam u mnie 10 dzień po iui .Mi Bylam dzis na becie po pracy pomyslalam ze 1 dzień w tą czy w tamta mnie nue zbawi ale wynik niestety 2. wg gina betę kazał jutro bo ja mam krótkie cykle 24 wiec teoretycznie @ jutro .,,akysz,,
Ale może faktycznie coś się tam wydłużyło. Eh to gdybanie i niepewnosc. Więc chyba jutro nue na co powtarzać tylko może w srode. W środę tez gin.
Alicjaaa82, powtórz betę w środę. Tylko skąd bladzioch na teście? Oby nie pregnyl. Ja sprawdzałam ovitrelle w 5 dniu po IUI i był. W 9 też ale już cień cienia. Potem tylko biel.
Więc jak masz sikańca, to zrób jutro. I jak zblednie tzn, że to może być jeszcze pozostałość po zastrzyku.
 
Do góry