reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Rozmawiałam wczoraj z położna i powiedziała ze wszystko jest w normie ze nie wazne jest ile tylko czy prawidłowo przyrasta 66% ze mogło dojść pozniej Poprostu do zagnieżdżenia sie zarodka i ze jest bardzo wczesna ciąża. Kazała zrobic hcg za tydzien a nie co dwa dni i powinno byc za tydzien hcg ponad 100. I tak umówiłam sie w pon do lekarza Jeszcze wiec zobaczymy.
 
reklama
"Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa,
żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń,
złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,



SIERPIEŃ

1 - Ewcikkizia - wizyta ciążowa(oby serduszkowa)
4-5- Cikulinka - przewidywany czas nieproszonej @
5 - evelevel - Beta HCG
5 - Ewa199 - termin spodziewanej @
9 - Jolancik - wizyta u nowego lekarza
9 - Candygirl600 - Beta HCG

Nigdy się nie poddawaj. Nigdy, nigdy i jeszcze raz nigdy!!!!

Linni Kochana jak tam będziesz chciała ale uważam ze powtórka bety za tydzień dopiero to stanowczo za późno, przez tydzień dużo może się zdarzyć. Absolutnie nie podważam zdania położnej, ale ja bym to monitorowała. Mam nadzieje, ze faktycznie tak jest ze zagnieżdżenie było pozno i dlatego tak niski wynik. Tak jak pytała Zuzik Ty robiłaś betę HCG czy samo HCG?

Kochane zweryfikujcie kalendarz, czy o kims nie zapomniałam :)

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Właśnie zeby sprawdzić czy prawidłowo przerasta należy powtórzyć po ok 48h.
Wszystkie podręczniki medyczne o tym piszą.
Za tydzień moze być 100, nawet wiecej... tylko jak w przedziale 48godzin jest za mały przyrost tzn ze cos jest nie halo.
I za tydzień może być za późno na wiele decyzji.
Oczywiście życzę Ci jak najlepiej...niech Twój cud trwa przez długie nudne miesiące.
Ale dla świętego spokoju robilabym bete co dwa dni.
A robiłaś Hcg czy beta hcg. Bo to ma duże znaczenie.
 
Linni mogę tylko trzymać kciuki, nie wiem nic o beta hcg, nigdy tego badania nie miałam. Więc się nie wypowiadam. W pierwszej ciąży, nie przypuszczałam, nie zauważyłam braku@, a test pewnie po 2-3 tygodniach zrobiłam. Beta nie była potrzebna.
A tak wracając do mnie, czytam, ale nie pisze, nie mam po prostu siły, nie wiem co...
Nie wiem czy się otrząsnęłam, żyje, ale jakoś tak marne to życie...
Ok, a tak do starań, nie mam pojęcia który mam dzień cyklu przez ten spóźniony okres, więc jadę w poniedziałek na monitoring sprawdzić i być może zrobimy badanie nasienia.
 
Tak więc by tradycji stało się zadość zgłaszam się do kalendarza na 31.07. Może patrzenie na niego obok was, wróci mi siły do walki.
 
Linni mogę tylko trzymać kciuki, nie wiem nic o beta hcg, nigdy tego badania nie miałam. Więc się nie wypowiadam. W pierwszej ciąży, nie przypuszczałam, nie zauważyłam braku@, a test pewnie po 2-3 tygodniach zrobiłam. Beta nie była potrzebna.
A tak wracając do mnie, czytam, ale nie pisze, nie mam po prostu siły, nie wiem co...
Nie wiem czy się otrząsnęłam, żyje, ale jakoś tak marne to życie...
Ok, a tak do starań, nie mam pojęcia który mam dzień cyklu przez ten spóźniony okres, więc jadę w poniedziałek na monitoring sprawdzić i być może zrobimy badanie nasienia.
Hej kochana !! Nie poddawaj się !! Jedź na monitoring i walcz dalej. Badanie nasienia to też nie głupi pomysł też często robiliśmy bo było słabe, na samym początku baaardzo słabe. Trzymam za Ciebie bardzo mocno kciuki i nie puszczę póki nie ogłosisz dobrej nowiny !!!! ❤️ Wiem że jest ciężko ale głowa do góry i rób wszystko by dopiąć swego.
 
"Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa,
żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń,
złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,


LIPIEC

31- nuna85 - monitoring cyklu

SIERPIEŃ

1 - Ewcikkizia - wizyta ciążowa(oby serduszkowa)
4-5- Cikulinka - przewidywany czas nieproszonej @
5 - evelevel - Beta HCG
5 - Ewa199 - termin spodziewanej @
9 - Jolancik - wizyta u nowego lekarza
9 - Candygirl600 - Beta HCG

Nigdy się nie poddawaj. Nigdy, nigdy i jeszcze raz nigdy!!!!
[/]
 
reklama
"Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa,
żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń,
złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,


LIPIEC

31- nuna85 - monitoring cyklu

SIERPIEŃ

1 - Ewcikkizia - wizyta ciążowa(oby serduszkowa)
4-5- Cikulinka - przewidywany czas nieproszonej @
5 - evelevel - Beta HCG
5 - Ewa199 - termin spodziewanej @
9 - Jolancik - wizyta u nowego lekarza
9 - Candygirl600 - Beta HCG

Nigdy się nie poddawaj. Nigdy, nigdy i jeszcze raz nigdy!!!!

@nuna85 trzymam kciuki za dzisiajeszą wizytę, ob lekarz miał dobre wieści i walczymy dalej, nie poddajemy się ;)
 
Do góry