reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
"Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa,
żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń,
złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,



SIERPIEŃ

1 - Ewcikkizia - wizyta ciążowa(oby serduszkowa)
4-5- Cikulinka - przewidywany czas nieproszonej @
5 - evelevel - Beta HCG
5 - Ewa199 - termin spodziewanej @
9 - Jolancik - wizyta u nowego lekarza
9 - Candygirl600 - Beta HCG

Nigdy się nie poddawaj. Nigdy, nigdy i jeszcze raz nigdy!!!!

@Ewcikkizia pięknych widoków życzę i trzymam mocno kciuki, żebyś już mogła usłyszeć serduszko kropeczka albo kropeczków(nigdy nic nie wiadomo :D)
@nuna85 mi mój gin nigdy nie opisywał w ten sposób pęcherzyków, słyszałam tylko o ich wielkości, ale może ten z gęstą zawartością to akurat ten, co się nadaje ;) spokojnie, wszystko będzie OK, pamietaj, że nastawienie też jest ważne, jak będziesz się wkurzać i negatywnie podchodzić do iui, to tak jakbyś negatywnie podchodziła do kwestii zapłodnienia a Twój organizm może to wyczuć. Kiedy masz następną wizytę?
@monia0208 najpierw zrobiłabym wszystko, żeby określić dokładnie przyczynę poronień i ciąży bio, dopiero później podchodziłabym do albo iui albo naturalsa albo ivf. Sama jestem po 2 poronieniach w tym 1 biochemiczna, dałam sobie spokój na 4 miesiące, poszłąm do szpitala na wniosek mojego gina, zrobił mi badania immuno i dopiero po tych 4 miechach i znajomej przyczynie znowu ruszyłam do walki :)
 
@nuna85 z tego co udało mi się wyszukac w necie na temat tych pęcherzyków, to że jeden i drugi może przekształcić się w torbiel, ale teraz pytanie, czy Ty miałaś kiedyś torbiele? Najlepiej będzie jak skonsultujesz to z lekarzem jak najszybciej, żeby Cię uspokoił. Nie musi być to Twój lekarz, moim zdaniem ten na zastępstwo górnolotnie Cię olał, bo zrobił tylko usg nic nie wyjaśniając i pozostawiając z niewiedzą ;) chamstwo ale nic z tym nie zrobisz. Umów się jak najszybciej na wizytę i wszystkiego się dowiesz.
 
"Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa,
żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń,
złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,



SIERPIEŃ

1 - Ewcikkizia - wizyta ciążowa(oby serduszkowa)
4-5- Cikulinka - przewidywany czas nieproszonej @
5 - evelevel - Beta HCG
5 - Ewa199 - termin spodziewanej @
9 - Jolancik - wizyta u nowego lekarza
9 - Candygirl600 - Beta HCG

Nigdy się nie poddawaj. Nigdy, nigdy i jeszcze raz nigdy!!!!

@Ewcikkizia pięknych widoków życzę i trzymam mocno kciuki, żebyś już mogła usłyszeć serduszko kropeczka albo kropeczków(nigdy nic nie wiadomo :D)
@nuna85 mi mój gin nigdy nie opisywał w ten sposób pęcherzyków, słyszałam tylko o ich wielkości, ale może ten z gęstą zawartością to akurat ten, co się nadaje ;) spokojnie, wszystko będzie OK, pamietaj, że nastawienie też jest ważne, jak będziesz się wkurzać i negatywnie podchodzić do iui, to tak jakbyś negatywnie podchodziła do kwestii zapłodnienia a Twój organizm może to wyczuć. Kiedy masz następną wizytę?
@monia0208 najpierw zrobiłabym wszystko, żeby określić dokładnie przyczynę poronień i ciąży bio, dopiero później podchodziłabym do albo iui albo naturalsa albo ivf. Sama jestem po 2 poronieniach w tym 1 biochemiczna, dałam sobie spokój na 4 miesiące, poszłąm do szpitala na wniosek mojego gina, zrobił mi badania immuno i dopiero po tych 4 miechach i znajomej przyczynie znowu ruszyłam do walki :)
Wizyta o 18:30. Jak tylko bede po to dam znac. [emoji4] ale jest stres. [emoji4]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@nuna85 z tego co udało mi się wyszukac w necie na temat tych pęcherzyków, to że jeden i drugi może przekształcić się w torbiel, ale teraz pytanie, czy Ty miałaś kiedyś torbiele? Najlepiej będzie jak skonsultujesz to z lekarzem jak najszybciej, żeby Cię uspokoił. Nie musi być to Twój lekarz, moim zdaniem ten na zastępstwo górnolotnie Cię olał, bo zrobił tylko usg nic nie wyjaśniając i pozostawiając z niewiedzą ;) chamstwo ale nic z tym nie zrobisz. Umów się jak najszybciej na wizytę i wszystkiego się dowiesz.

Ja też przeszperałam i wszędzie pojawia się to przy torbielach. Czyli bezechowe to pewnie puste, nie nadające się, a ten pełny, pewnie w stronę torbieli. Nie mam pojęcia jak mam się dostać do lekarza. Zrobili sobie wolne. Jak bym pojechała i czekała znowu 4 h. to chyba bym rozniosła szpital. A normalne zapisy są za 2 miesiące. Zadzwonię zaraz i będę próbować się coś dowiedzieć.
 
Ja też przeszperałam i wszędzie pojawia się to przy torbielach. Czyli bezechowe to pewnie puste, nie nadające się, a ten pełny, pewnie w stronę torbieli. Nie mam pojęcia jak mam się dostać do lekarza. Zrobili sobie wolne. Jak bym pojechała i czekała znowu 4 h. to chyba bym rozniosła szpital. A normalne zapisy są za 2 miesiące. Zadzwonię zaraz i będę próbować się coś dowiedzieć.

Ale ty chodzisz na NFZ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
I tu i tu. Teraz więcej na nfz. Jestem też w Novum i tam też zapisy są około 1,5 mca.

Masakra jakaś. Ja mam numer do swojego lekarza jak coś się dzieje dzwonię do niego i przyjmuje mnie bez kolejki w zależności od priorytetu. Oczywiście staram się nie nadużywać ale czasami trzeba.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Udało mi się dodzwonić. Mówi bym przyjechała jutro przed 9. Przez telefon nic mi nie powie. Ale mam już dosyć tego szpitala. Jadę 80 km. i często się i okazuje, że nie ma lekarza i wracam z kwitkiem. I każą jutro. Mają ludzi gdzieś.
Bliżej mam Wyszków i spróbuję się tu dowiedzieć czy też leczą, w GinMedicus ale od rana zajęte.
 
reklama
Udało mi się dodzwonić. Mówi bym przyjechała jutro przed 9. Przez telefon nic mi nie powie. Ale mam już dosyć tego szpitala. Jadę 80 km. i często się i okazuje, że nie ma lekarza i wracam z kwitkiem. I każą jutro. Mają ludzi gdzieś.
Bliżej mam Wyszków i spróbuję się tu dowiedzieć czy też leczą, w GinMedicus ale od rana zajęte.

Pewnie ze próbuj. Takie nasze piękne polskie NFZ [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry