reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
"Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa,
żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń,
złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,


LIPIEC

31- nuna85 - monitoring cyklu

SIERPIEŃ

1 - Ewcikkizia - wizyta ciążowa(oby serduszkowa)
4-5- Cikulinka - przewidywany czas nieproszonej @
5 - evelevel - Beta HCG
5 - Ewa199 - termin spodziewanej @
9 - Jolancik - wizyta u nowego lekarza
9 - Candygirl600 - Beta HCG

Nigdy się nie poddawaj. Nigdy, nigdy i jeszcze raz nigdy!!!!

@nuna85 trzymam kciuki za dzisiajeszą wizytę, ob lekarz miał dobre wieści i walczymy dalej, nie poddajemy się ;)

Dzieki. Nastawienie calkiem do d...
Jestem wsciekla. Tak to u nas tu jest w bielanskim. Siedze od 8, a lekarza nie ma.
 
reklama
Hej laski, ja jestem 5 dzień po iui, czuję się całkiem nieźle, ale chyba duphaston trochę mi dokucza, to moje pierwsze w życiu hormony i strasznie boli mnie po nim głowa, ale ogólnie wszystko ok, w niedzielę lekarka kazała mi zrobić test, ale między Nami mówiąc, nie widzę nawet takiej potrzeby, w prawdzie w ciąży nigdy nie byłam, ale to chyba to jak się czuję nie jest ciążowym stanem również :/
 
W ml mialas 197 czy mlu ?
1501508886-aaaaaa.jpeg


Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie dziewczyny chciałabym dołączyć do grona ,jestem mama 5 letniej córeczki po drugim udanym iui ,staramy się z mężem o rodzeństwo z nie ciekawymi finalami mam za sobą 6 iui 3 pierwsze nie udane ,4 rok temu udana lecz ze skutkiem beznadziejnym bo ciążą pozamaciczna, później dwie ciążę naturalne biochemiczne i kolejne dwie nieudane iui ,czy jest sens robić więcej inseminacji?
 
Hej, kochane, pomocy. Ale się dziś nerwów najadłam. Czekałam na monitoring 4 godziny.
Nigdy lekarz nic nie opisywał, a ten na zastępstwo jakieś dopiski. 16 mm. z gęstą zawartością, 14 mm bezechowy, 15 mm. bezechowy. Pomóżcie, co to znaczy. Czy to nie są pęcherzyki na owulkę, tylko robią mi się jakieś torbiele? A jak się go pytam, proszę przyjechać do swojego lekarza i z nim się skonsultować. Tragedia.
 
Witajcie dziewczyny chciałabym dołączyć do grona ,jestem mama 5 letniej córeczki po drugim udanym iui ,staramy się z mężem o rodzeństwo z nie ciekawymi finalami mam za sobą 6 iui 3 pierwsze nie udane ,4 rok temu udana lecz ze skutkiem beznadziejnym bo ciążą pozamaciczna, później dwie ciążę naturalne biochemiczne i kolejne dwie nieudane iui ,czy jest sens robić więcej inseminacji?

Witaj Monia [emoji6]cieszę się ze do Nas dołączasz [emoji1]dużo przeszliście widzę. Jaki u Was problem? Robiłaś może sobie jakaś diagnostykę czemu ciąże się nie utrzymują?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witaj Monia [emoji6]cieszę się ze do Nas dołączasz [emoji1]dużo przeszliście widzę. Jaki u Was problem? Robiłaś może sobie jakaś diagnostykę czemu ciąże się nie utrzymują?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Do zeszłego roku myśleliśmy że tylko problemem jest nasienie męża a dokładnie teratozospermia, ale gdy zaczęłam tracić ciążę jedna po drugiej lekarz mój prowadzący wysłał na badania genotypu kir i Allo mlr, okazało sie Allo mam 0% hamowania dr chciał mnie wysłać na szczepienia ale nie zdecydowałam się na nie
 
Do zeszłego roku myśleliśmy że tylko problemem jest nasienie męża a dokładnie teratozospermia, ale gdy zaczęłam tracić ciążę jedna po drugiej lekarz mój prowadzący wysłał na badania genotypu kir i Allo mlr, okazało sie Allo mam 0% hamowania dr chciał mnie wysłać na szczepienia ale nie zdecydowałam się na nie

A lekarz sugerował dodatkowo jakieś wyjście z sytuacji oprócz tych szczepień. Przepraszam nie znam się za bardzo na genetyce, ale mogę Ci polecić wątek poronienia nawykowe, tam są dziewczyny w podobnej sytuacji co i Wy i na pewno będą miały jakieś podpowiedzi [emoji6]jesteś po tylu iui a rozwiązaliście ivf z badaniem zarodków?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dołączyłam dziś też do tego wątku co piszesz ,a nad ivf ich nie myślałam wogole ogóle bo jakoś nie myślałam że będę musiała to rozważać, ale narazie muszę odpocząć psychicznie, a wy jak macie iui to na jednym pęcherzyku czy na większej ilości, bo ja pierwsze trzy inseminacje miałam tylko na jednym pęcherzyku
 
reklama
Dołączyłam dziś też do tego wątku co piszesz ,a nad ivf ich nie myślałam wogole ogóle bo jakoś nie myślałam że będę musiała to rozważać, ale narazie muszę odpocząć psychicznie, a wy jak macie iui to na jednym pęcherzyku czy na większej ilości, bo ja pierwsze trzy inseminacje miałam tylko na jednym pęcherzyku
Ja miałam na 3 pęcherzykach, ale nie udało się. Na forum Kto po in vitro? dużo informacji znajdziesz o immunologii. Każdy jest inny, ale ja juz bym w kolejne IUI nie szła póki się bym nie przeleczyla.

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu [emoji813]
 
Do góry