reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Dziękuję Ci Evelevel za ten wpis, zgadzam się z Tobą w 100%, ja jestem akurat przed IUI i masz świętą rację, że czytając te posty, zaczęłam już tracić nadzieję, że to jest w ogóle możliwe żeby zajść w ciążę dzięki inseminacji.
Dziewczyny zamiast iść na wyścigi i dołować się, skupmy się na tym, że uda się - bo przecież udaje się ;)
Jest możliwe :) jestem tego przykładem ;) dzięki iui jestem w siódmym tygodniu ciąży :) udało się za drugim razem, także nie ma co się poddawać!!
 
reklama
Napiszcie więcej szczegółów na jakich pecherzykach mialyscie iui i przy jakich hormonach?

Udana iui miałam na pęcherzyku 22mm i endo 9,5 pękł na drugi dzień po iui zastrzyk z pregnylu miałam 35 godz przed iui. Następnego dnia po iui byłam na usg sprawdzającym czy pęcherzyk pekl[emoji6]a i miałam iui wraz z usg równocześnie [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Halo halo ☺
Dziewczyny przypominam że ja też zaszłam dzięki iui i teraz właśnie kończę 12 tc
Pamiętajcie że po to tu jesteście żeby się wspierać i tez w razie potrzeby żeby się opier***** ☺ bo czasami trzeba dać komuś "kopa" żeby się ogarnąć !
Caly czas polecam wam dwie książki: Potęga podświadomości i dziecięce duszę.
Piszecie że już wszystko chyba zrobilyscie... pamiętajcie że witamina D jest bardzo ważna ! zdrowy tryb życia a też nie zapominajcie o medycynie niekonwencjonalnej albo akupunkturze!
 
" Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa,
żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń,
złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,






CZERWIEC

15 - Andziola (II) - testowanie po IUI
19 - Evelevel (III) - wizyta kontrolna
21 - Iwo46 (II)- Beta HCG

Nigdy się nie poddawaj. Nigdy, nigdy i jeszcze raz nigdy!!!!

@andziola trzymam mocno kciuki!! Daj znać ;) dzisiaj świeto wiec zakładam, ze robisz sikańca, pamietaj on nic nie przesądza :)
Kto chce jeszcze na nasz kalendarz? :)
Miłego dnia laseczki, biegnę sie opalać do rodziców i leniuchowac dzisiaj :))
 
" Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa,
żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń,
złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,






CZERWIEC

15 - Andziola (II) - testowanie po IUI
19 - Evelevel (III) - wizyta kontrolna
21 - Iwo46 (II)- Beta HCG
21 - Kaarola1 (I) - Beta HCG
27 - Froncia (II) - monitoring i iui

Nigdy się nie poddawaj. Nigdy, nigdy i jeszcze raz nigdy!!!!




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
" Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa,
żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń,
złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,






CZERWIEC

15 - Andziola (II) - testowanie po IUI
19 - Evelevel (III) - wizyta kontrolna
21 - Iwo46 (II)- Beta HCG

Nigdy się nie poddawaj. Nigdy, nigdy i jeszcze raz nigdy!!!!

@andziola trzymam mocno kciuki!! Daj znać ;) dzisiaj świeto wiec zakładam, ze robisz sikańca, pamietaj on nic nie przesądza :)
Kto chce jeszcze na nasz kalendarz? :)
Miłego dnia laseczki, biegnę sie opalać do rodziców i leniuchowac dzisiaj :))
Hej dziewczyny. Niestety test negatywny. Ale dziś jeszcze biorę luteinę a jutro wybiorę się na betę. Jeżeli będzie negatywna zmieniam lekarza. Kogo polecacie w Gdańsku??
 
reklama
Ja teraz chodzę do dr czech do Gameta Gdynia. Jak się nie uda trzecie iui to też zmieniam @Sylviia pisała o dr szczyptanskiej Joannie w invicta i tam sie do niej zapisze i ZobaCzymy co powie....
 
Do góry